ycipk-1yfo80

"Przyjaciele". Google świętuje 25-lecie kultowego serialu. Po wpisaniu hasła będzie niespodzianka

Rachel Green, Monica Geller, Phoebe Buffay, Joey Tribbiani, Chandler Bing, Ross Geller - ta paczka przyjaciół przeszła do historii. Google przygotowało coś specjalnego dla wszystkich fanów "Friends".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Google. "Przyjaciele" na wiele lat przejęli świat seriali
Google. "Przyjaciele" na wiele lat przejęli świat seriali (East News)
ycipk-1yfo80

Serial zadebiutował na antenie amerykańskiej stacji NBC 22 września 1994 r. Google już świętuje zbliżającą się rocznicę. Wystarczy wpisać imię i nazwisko jednej z postaci z "Przyjaciół", by zobaczyć niespodziankę.

Jeśli w Google wyszukamy hasło "Joey Tribbiani", pokaże się nie tylko opis bohatera ze zdjęciami, ale też ikonka… pizzy. Co dla fanów "Przyjaciół" raczej nie jest zaskoczeniem.

Na tym jednak zabawa się nie kończy. Jeśli klikniemy w pizzę, "wyskoczą" nam inne ulubione dania Joeya. A w głośnikach usłyszymy kultową kwestię: "Joey doesn't share food".

ycipk-1yfo80

Zobacz też: Rosja odłączy się od internetu

Google przygotowało dla szóstki bohaterów krótką scenkę, nawiązującą do wydarzeń z serialu. Każdy, kto oglądał "Przyjaciół" więcej niż jeden raz nie będzie miał problemów z przypomnieniem sobie, o co chodzi.

ycipk-1yfo80

Chociaż "Friends" kończą już 25 lat, to serial wciąż jest niezwykle popularny. Netflix musiał wydać miliony, żeby "Przyjaciele" pojawili się na platformie. Licencja jednak wkrótce wygaśnie i w przyszłym roku tytuł zniknie z Netfliska. Ten fakt i 25-lecie wydaje się wystarczającym powodem, by zrobić sobie maraton z "Przyjaciółmi".

Polub WP Tech
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1yfo80

ycipk-1yfo80
ycipk-1yfo80