Przenośny głośnik stereo z Bluetooth i baterią słoneczną

Przenośny głośnik stereo z Bluetooth i baterią słoneczną

Przenośny głośnik stereo z Bluetooth i baterią słoneczną
Źródło zdjęć: © devotecindustries.co.uk
25.07.2009 19:52, aktualizacja: 26.07.2009 11:28

Firma Devotec wprowadziła na rynek ciekawy zestaw przenośnych głośników stereo – Solar Sound. Urządzenie zostało wyposażone w baterię słoneczną oraz interfejs Bluetooth, służący do komunikacji...

Firma Devotec posiadająca w swojej ofercie uniwersalne ładowarki wyposażone w baterie słoneczne wprowadziła na rynek ciekawy zestaw przenośnych głośników stereo – Solar Sound. Urządzenie zostało wyposażone w baterię słoneczną oraz interfejs Bluetooth, służący do komunikacji z takimi urządzeniami jak telefony komórkowe czy odtwarzacze MP3.

Dzięki wymiarom 16,5 x 5,5 x 5,5 cm i wadze zaledwie 26. gramów idealnie nadaje się do zabrania np. w wakacyjną podróż. Można je wygodnie przenosić w plecaku itp. (pokrowiec ochronny w zestawie). Producent zapewnia, iż pomimo niewielkich rozmiarów wbudowane głośniki 2x 2W generują czysty i głęboki dźwięk. Wbudowany interfejs Bluetooth z obsługą profili A2DP i AVRCP pozwala na bezprzewodowe podłączenie telefonów komórkowych oraz odtwarzaczy MP3. Dodatkowo głośnik posiada złącze jack 3.5mm oraz wbudowany mikrofon, dzięki któremu możliwe jest wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych.

Główną zaletą Solar Sound jest ogniwo słoneczne z litowo-jonową baterią o pojemności 150. mAh, która zapewnia do 8 godzin ciągłego grania przy średnim i do 4 przy maksymalnym poziomie dźwięku. Pełny cykl ładowania baterii trwa około 4 godziny – w przypadku użycia ładowarki sieciowej lub poprzez złącze USB oraz od 12 do 24 godzin z wykorzystaniem ogniwa słonecznego. Sterowanie funkcjami urządzenia umożliwia podświetlony na niebiesko, dotykowy panel.

Cena zestawu głośników Solar Sound wynosi około 50 funtów brytyjskich.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)