Przenośne głośniki Cygnett Blast - zabierz muzykę ze sobą

Przenośne głośniki Cygnett Blast - zabierz muzykę ze sobą

Przenośne głośniki Cygnett Blast - zabierz muzykę ze sobą
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.04.2012 14:37, aktualizacja: 12.04.2012 16:14

Cygnett przedstawił wygodne, przenośne głośniki Blast, przystosowane do odtwarzania muzyki z urządzeń przenośnych i stacjonarnych, pamięci USB oraz kart SD/MMC/MC.

Przenośne głośniki Blast pozwalają na odtwarzanie muzyki niemalże w każdym miejscu. Aby móc odtwarzać muzykę, wystarczy podłączyć głośnik Cygnett do dowolnego nośnika plików Audio/Video. Kompatybilne z większością urządzeń magazynujących pliki muzyczne, głośniki mogą odtwarzać dźwięki ze smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych, odtwarzaczy mp3 czy sprzętów marki Apple. Przystosowane są także do współpracy z przenośnymi pamięciami USB i kartami pamięci SD/MMC/MC.

Głośniki Blast zostały wyposażone w baterię, która pozwala na odtwarzanie muzyki przez ok. 1.5 godziny bez konieczności podłączania do prądu. Do głośników dołączony jest także pilot, umożliwiający zarządzanie funkcjami, takimi jak głośność czy wybór utworów z listy.

Głośniki zostały wykonane w kolorze stonowanej czerni, ożywionej kolorowymi elementami –. w zależności od modelu – niebieskimi, zielonymi, różowymi, białymi lub żółtymi. Dla wygody użytkowników zostały także wyposażone w rączkę do przenoszenia.

Cena: 160PLN

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)