Przejmij Kreml, zrób "zadymę" w brytyjskim parlamencie. Nowości w Call of Duty

Przejmij Kreml, zrób "zadymę" w brytyjskim parlamencie. Nowości w Call of Duty
Źródło zdjęć: © YouTube / Call Of Duty

28.05.2015 14:37, aktual.: 28.05.2015 14:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Począwszy od londyńskiego parlamentu, aż po zaśnieżony Kreml w Moskwie gracze poznają różne oblicza rozgrywki w trybie multiplayer. Nadchodzący Supremacy to powrót mapy „Highrise” z wydanego w 2009 roku Call of Duty: Modern Warfare 2, która to teraz przeniesiona jest w realia roku 2054.

Supremacy zabiera graczy na wycieczkę po świecie z nowymi mapami. Wertykalne ścieżki dostępu pozwolą graczom wykorzystać możliwości egzoszkieletów i dostosowane są do nowego trybu gry –. Egzo Hak. Przygotowano unowocześnioną wersję Highrise, jednej z najbardziej popularnych map w historii Call of Duty. Mapa przystosowana jest do rozgrywki z egzo i z hakiem. To nie tylko cztery nowe mapy multiplayer, ale także kontynuacja sagi Egzo Zombie.

Call of Duty: Advanced Warfare Supremacy zawiera cztery mapy, każda z nich przystosowana do trybu Egzo Hak:

Parliament: Wojskowy okręt transportowy zacumowany na Tamizie z widokiem na Westminster. Szybka rozgrywka na okręcie, walka na długim dystansie w dokach.
Kremlin: Kreml to rządowa cytadela w samym centrum Moskwy. Centralna ścieżka pozwala na wykorzystanie snajperów. Boczne linie przedzielone są polem minowym, które zmienia styl rozgrywki w trakcie meczu.
Compound: Elitarne oddziały Atlasu ćwiczą ruchy egzo w Denver, Colorado. Mapa pełna szybkiej akcji, w której wykorzystacie w pełni możliwości egzoszkieletu.
Skyrise: Dach biurowca nieopodal greckiego Akropolu. Szybka akcja i otwarte przestrzenie. Mapa wzorowana na Highrise z Call of Duty: Modern Warfare 2.

Saga Egzo Zombie trwa nadal i przenosi graczy do kolejnego odcinka o nazwie Carrier. Bruce Campbell (Army of Darkness, Burn Notice) dołącza do ekipy i wraz z Johnem Malkovichem (In the Line of Fire, RED, Burn After Reading), Billem Paxtonem (Aliens, Titanic, Edge of Tomorrow), Rose McGowan (Planet Terror, Scream) i Jonem Bernthalem (Fury, The Wolf of Wall Street) stawia czoło hordom zombie. Na Carrier, czwórka z nich zostaje odcięta na lotniskowcu Atlasu. Carrier zawiera nowe bronie, wrogie siły uderzeniowe Atlasu, wsparcie oddziałów Sentinel i oczywiście nieznane wcześniej Zombie.

Premiera Supremacy planowana jest na 2 czerwca 201. w wersji na Xbox One i Xbox 360. Data premiery dodatku na pozostałe platformy ogłoszona zostanie niebawem.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)