Prywatny monitoring w ofercie Multimedia Polska

Prywatny monitoring w ofercie Multimedia Polska

Prywatny monitoring w ofercie Multimedia Polska
Źródło zdjęć: © Telepolis
17.01.2014 10:30

Kamery do monitoringu pomieszczeń - to nowość w ofercie internetowej Multimedia Polska. W nowej promocji oferty dostępu do Internetu abonent otrzymuje kamerę za 0 zł. Stwarza ona możliwość podglądu za pomocą urządzeń mobilnych lub komputera.

Kamery do monitoringu pomieszczeń - to nowość w ofercie internetowej Multimedia Polska. W nowej promocji oferty dostępu do internetu abonent otrzymuje kamerę za 0 zł. Stwarza ona możliwość podglądu za pomocą urządzeń mobilnych lub komputera.

Kamery monitorujące to prosty sposób na zabezpieczenie mieszkania. Za granicą takie usługi są popularnym elementem oferty operatorów telekomunikacyjnych i doceniają je klienci, którzy chcą mieć oko na opiekunkę do dziecka, zostawionego w domu czworonoga lub po prostu sprawdzać, czy nic złego nie dzieje się pod ich nieobecność.

Korzystanie z kamery jest proste. Wystarczy zainstalować sprzęt w wybranym miejscu, tak by widzieć interesujące nas miejsce. Następnie należy zalogować się do internetowego konta. Podgląd z kamery dostępny jest przez przeglądarkę WWW z każdego komputera i miejsca na świecie. Można ściągnąć również bezpłatną aplikację na urządzenia mobilne i podglądać swoje mieszkanie przez smartfon czy tablet. Kamera sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu, ale i w biurze, czy lokalu użytkowym.

Multimedia dołączyły kamerę do promocyjnej oferty na Internet 30Mb+, 60Mb+ i 120 Mb+. Promocja skierowana jest do nowych klientów. Podpisując umowę na 18 miesięcy na jedną z powyższych prędkości, otrzymamy kamerę za 0 zł przez rok, a kolejne pół roku za 4,99 zł miesięcznie. Za internet, w zależności od prędkości, zapłacimy od 59 zł do 89 zł.

Kamera monitorująca dostępna jest także poza promocyjną ofertą, dla nowych i obecnych klientów, w cenie 9,9. zł miesięcznie. Warunkiem jest posiadanie lub kupienie usługi internetowej o prędkości minimum 12 Mb+.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)