Projektory dla wymagających

Projektory dla wymagających

Projektory dla wymagających
Źródło zdjęć: © Panasonic
17.10.2007 11:11, aktualizacja: 17.10.2007 11:30

Panasonic wprowadza na polski rynek nowe przenośne projektory
LCD ze znanej już i cieszącej się uznaniem klientów serii projektorów
przenośnych LB

Projektory serii LB to ultrakompaktowe, przenośne urządzenia technologii LCD o rozdzielczości XGA, zaprojektowane z myślą o łatwym i wygodnym użytkowaniu w różnych pomieszczeniach. Doskonale sprawdzą się podczas prezentacji biznesowych, mogą być również wykorzystywane w szkołach czy na uczelniach.

Dla zwolenników komunikacji bezprzewodowej Panasonic przygotował model PT-LB51NTE będący następcą PT-LB50NTE. Projektor ten wyróżnia się zwiększonym zasięgiem nowego pilota, który może obsługiwać urządzenie z odległości 30 metrów. Projektor ten wyposażony jest ponadto w program do obsługi komunikacji bezprzewodowej Wireless Manager 4.5, który obecnie jako jedyny na rynku może współpracować z systemem Windows Vista oraz MacOS. Z oprogramowaniem tym dostępny jest również projektor PT-LB60NTE pozostający w bieżącej ofercie Panasonic Polska.

Podobnie jak w PT-LB51NTE, w nowych modelach przewodowych zastosowano przełomową technologię Daylight View 2 chroniącą wyświetlane kolory. Projektor PT-LB60E oferuje jasność rzeczywistą 3200 ANSI lumenów, a PT-LB51E 2000 ANSI lumenów. Układ Daylight View 2 dzięki wbudowanemu czujnikowi oświetlenia automatycznie dostosowuje sposób pracy projektora do aktualnych warunków otoczenia w taki sposób, że obraz wygląda jakby był wyświetlany przez projektor o jasności wyższej nawet o 50%.

Możliwości projektorów PT-LB60E i PT-LB51E określa jasność efektywna – parametr który pokazuje jasność rzeczywistą jaką powinien mieć projektor bez technologii Daylight View, aby przy świetle dziennym wyświetlić obraz o zbliżonej jakości. System podtrzymujący pracę układu chłodzenia zabezpiecza lampę projekcyjną w przypadku zaniku zasilania.

Najnowsze projektory Panasonic są już dostępne w sprzedaży. Sugerowane ceny poszczególnych modeli netto wynoszą odpowiednio:
PT-LB60E - 5690 zł
PT-LB51E - 2490zł
PT-LB51NTE - 3890 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)