Programujesz? ESET szuka najlepszych polskich programistów

Programujesz? ESET szuka najlepszych polskich programistów

Programujesz? ESET szuka najlepszych polskich programistów
31.07.2008 11:28

ESET, producent ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus, poszukuje najlepszych specjalistów do polskiego oddziału Research & Development.

Obraz
© (fot. ESET)

ESET, producent ESET Smart Security oraz ESET NOD32 Antivirus, poszukuje najlepszych specjalistów do polskiego oddziału Research & Development. Aby dać szansę każdemu, kto chce spróbować swoich sił, ESET przygotował zadania rekrutacyjne dostępne na stronie www.eset.pl.

Firma ESET otwiera polski oddział Research & Development. Na siedzibę nowego oddziału wybrano Polskę, co jak podkreśla ESET nie było przypadkowe z uwagi na doskonałą renomę jaką cieszą się polscy specjaliści branży IT. Obecnie ESET Polska poszukuje najlepszych specjalistów, którzy zostaną zatrudnieni w krakowskim oddziale. Aby dać szansę każdemu, kto chce dołączyć do grona specjalistów ESET, oprócz standardowej rekrutacji, ESET przygotował zadania dla chętnych, którzy chcą spróbować swoich sił w rekrutacji online.

Na kandydatów czeka prosty quiz na temat znajomości rozwiązań ESET. Po jego poprawnym rozwiązaniu kandydat zyskuje dostęp do zadania analitycznego będącego kluczowym kryterium decydującym o przejściu kandydata do kolejnego etapu. Rozwiązanie zadania polega na znalezieniu haseł zakodowanych w pliku EXE, opisanie sposobu działania analizowanego pliku oraz metody użytej do analizy. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji znajdą wyżej opisane działanie na polskiej stronie ESET - www.eset.pl.

- Szukamy ludzi ponadprzeciętnych, z inicjatywą, którzy mogą wykazać się wyjątkowymi osiągnięciami. Sił w rozpoczętej właśnie rekrutacji może spróbować każdy świadomy swoich umiejętności, niezależnie od posiadanego doświadczenia i przebiegu kariery zawodowej. Musi jednak wykazać, że jest pasjonatem tego co robi, ponieważ tacy ludzie tworzą firmę ESET- stwierdził Jakub Dębski, dyrektor polskiego oddziału firmy ESET.

Efekty pracy krakowskiego zespołu ESET Polska zostaną bezpośrednio wykorzystane przy tworzeniu kolejnych wersji ESET NOD3. Antivirus oraz ESET Smart Security, opartych na mechanizmach sztucznej inteligencji wykorzystywanych w wykrywaniu zagrożeń.
Otwarcie nowego biura związane jest z bardzo szybkim rozwojem firmy ESET – od pięciu lat znajdującej się w gronie pięciuset najszybciej rozwijających się firm w rankingu Deloitte’s Technology Fast 500. Główna siedziba firmy znajduje się w Bratysławie na Słowacji. Obecnie ESET posiada swoje oddziały w San Diego, Bristolu, Buenos Aires oraz w Pradze. Za pośrednictwem sieci dystrybutorów produkty ESET dostępne są w ponad 110 krajach świata, w tym w Polsce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)