Program zmierzy twój puls i znajdzie idealną wycieczkę

Program zmierzy twój puls i znajdzie idealną wycieczkę

Program zmierzy twój puls i znajdzie idealną wycieczkę
Źródło zdjęć: © AccorHotels
04.07.2018 10:36, aktualizacja: 04.07.2018 10:52

Program "Seeker" analizuje reakcje swoich użytkowników poprzez kamerę w telefonie lub komputerze. Zbiera informacje, opracowuje, potem proponuje warianty idealnych wakacji.

Wszystko zaczyna się od krótkiego testu zamieszczonego na stronie internetowej sieci hotelarskiej. Czy włączać w momencie wypełniania kwestionariusza kamerę, czy nie jest kwestią opcjonalną. Każdy, kto zdecyduje się na włączoną kamerę, zostanie przeanalizowany. Rytm bicia serca, aktywność mózgu, reakcja skórno-galwaniczna – wszystkie te czynniki będą brane pod uwagę podczas wygenerowania perfekcyjnego miejsca odpoczynku.

Obraz
© AccorHotels

- Chcemy wiedzieć o was więcej, niż wy sami o sobie wiecie – mówi dyrektor działu marketingu lojalnościowego sieci. Tworząc "Seeker’a", hotelarze pragnęli dać swoim klientom możliwość otrzymania naprawdę wyjątkowej oferty wakacyjnej. Dlatego nie opierają się wyłącznie na danych, które dostarczane są przez program.

Już z samego testu można dowiedzieć się jakie miejsce jest dla nas idealne. Przedstawia on 32 pytania, badające naszą chęć do przygód, 36 z zakresu preferencji środowiskowych oraz 34 sprawdzające to, kogo chcielibyśmy widzieć obok. Pod koniec dostaniemy piękne zdjęcia z kilkoma wariantami wycieczek.

Obraz
© AccorHotels
Obraz
© AccorHotels

Na razie program jest dostępny tylko w postaci online-testu, ale firma zamierza wstawić kioski w niektórych swoich hotelach, które zadziałają z końcem lipca. To one mają posiadać urządzenia, które wyposażone będą peryferie do mierzenia serca i fal mózgowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)