Profesjonalny radiotelefon bez zezwoleń: HYT TC-320

Profesjonalny radiotelefon bez zezwoleń: HYT TC‑320

Profesjonalny radiotelefon bez zezwoleń: HYT TC-320
06.01.2010 09:46

Na polskim rynku pojawił się nowy model radiotelefonu klasy biznesowej - HYT TC-320. Urządzenie ma kompaktowe wymiary, ergonomiczny kształt i szereg przydatnych funkcji, a także zapewnia duży zasięg oraz dobrej jakości transmisję głosu. Kierowane jest do odbiorców poszukujących sprzętu, który zapewni łączność m.in. na placu budowy, w dużych magazynach, hotelach lub pobliskich placówkach firmy. Korzystanie z radiotelefonu HYT TC-320 nie wymaga zezwolenia. Urządzenie dostępne jest w cenie ok. 340 PLN netto.

HYT TC-32. to sprzęt pracujący w paśmie 446 MHz, które w porównaniu z częstotliwością wykorzystywaną przez sprzęt konsumencki cechuje się wyższą odpornością na zakłócenia generowane przez warunki zewnętrzne. Urządzenie posiada programową regulację poziomu blokady szumów. Moc nadajnika 0,5W i czułość odbiornika zapewniają wysokie parametry łączności w zasięgu od kilkuset metrów do kilku kilometrów. – HYT TC-320 sprawdzi się szczególnie wewnątrz pomieszczeń, czyli tam, gdzie amatorski sprzęt nie daje sobie rady. Z drugiej strony, wytrzymała konstrukcja, odporna na uderzenia, wstrząsy oraz warunki atmosferyczne obudowa z mocnego tworzywa zagwarantują wygodne i bezpieczne korzystanie z urządzenia na zewnątrz.

Dodatkowych ustawień radiotelefonu dokonuje się po podłączeniu urządzenia do komputera (złącze miniUSB). HYT TC-32. posiada programowy skrambler, który zapobiega podsłuchowi przez nieuprawnione osoby. Po zastosowaniu opcjonalnej słuchawki z mikrofonem korzystać można z funkcji VOX, uruchamiającej transmisję wraz z wykryciem głosu.

Obraz
© (fot. HYT)

Funkcja oszczędzania akumulatora w HYT TC-32. pozwala przełączyć urządzenie w tryb czuwania, minimalizujący pobór mocy w przypadku braku aktywności na ustawionym kanale i braku wykonywanych przez użytkownika operacji, jak korzystanie z przycisków oraz pokręteł. W przypadku niskiego stanu naładowania akumulatora, radiotelefon poinformuje dźwiękiem o konieczności podłączenia ładowarki lub wymianie akumulatora.

Dystrybutor zapewnia pełne wsparcie gwarancyjne (2. miesiące na urządzenia,12 miesięcy na akumulatory) oraz pogwarancyjne serwisowe.

Dane techniczne radiotelefonu HYT TC-320:
• Zakres częstotliwości: 446,00625- 446, 09375 PMR446 MHz
• Liczba kanałów: 16 (15+skanowanie)
• Moc nadajnika: 0,5W
• Temperatura pracy: -25 do + 55
• Wymiary: 100,5mm × 48mm × 27mm
• Waga(z akumulatorem i anteną): 135g
• Akumulator 1100mAh litowo-jonowy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)