Profesjonalna suszarka Braun Satin Hair 7 SensoDryer

Profesjonalna suszarka Braun Satin Hair 7 SensoDryer24.11.2014 13:55
Profesjonalna suszarka Braun Satin Hair 7 SensoDryer
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nowa suszarka Braun Satin Hair 7 SensoDryer została wyposażona w inteligentny czujnik Thermo Sensor, który automatycznie dostosowuje temperaturę tak, aby nie dopuścić do przegrzania włosów. Dodatkowo, urządzenie zostało wyposażone w generator jonów.

Stworzenie odpowiedniej fryzury zaczyna się od prawidłowego suszenia włosów. Czujnik Thermo Sensor ma zapewnić optymalną kontrolę temperatury i technologię IONTEC. Sprawdza on temperaturę 60. razy na minutę i w razie jej przekroczenia zmniejsza moc suszarki. IONTEC uwalnia z kolei miliony aktywnych jonów sprawiając, że włosy stają się gładkie i błyszczące. W celu zapewnienia maksymalnego przepływu jonów należy jednak korzystać z suszarki bez dodatkowych końcówek lub przynajmniej wykończyć stylizację bez końcówek modelujących.

W urządzeniu zastosowano silnik zasilany prądem przemiennym, co sprawia że żywotność produktu ma się wydłużyć 5-krotnie w porównaniu z konwencjonalnymi suszarkami. System wentylatorów gwarantuje szybki i skoncentrowany przepływ powietrza oraz równomierną dystrybucję temperatury podczas suszenia. Dostępny jest również system chłodzenia powietrza, a sama obudowa jest przystosowana do lewej i prawej ręki.

Braun SensoDryer posiada moc 200. W oraz 2 stopnie nawiewu i 4 stopnie ustawienia temperatury.

Do suszarki dołączone są: koncentrator powietrza dedykowany precyzyjnej stylizacji oraz dyfuzor nadający włosom maksymalną objętość i sprężystość.

Cena: 390 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)