Procesor 1 Ghz i 512 MB pamięci RAM w ... piekarniku

Procesor 1 Ghz i 512 MB pamięci RAM w ... piekarniku

Procesor 1 Ghz i 512 MB pamięci RAM w ... piekarniku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.07.2013 11:45

Kupując komputer, smartfon czy tablet, w pierwszej kolejności zwracamy uwagę na zastosowany procesor i ilość pamięci RAM. Czy to samo liczy się w trakcie wybierania nowego piekarnika?

Piekarnik do zabudowy Dacor Discovery IQ działa w oparciu o system Android. Aby zapewnić jego płynne działanie, producent zastosował w urządzeniu procesor o taktowaniu 1 Ghz wyprodukowany przez Samsunga, wspierany przez 51. MB pamięci RAM DDR2. Piekarnik posiada także kartę graficzną PowerVR SGX 540, znaną chociażby z Samsunga Galaxy S, która dbać ma o jakość obrazu wyświetlanego na 7-calowym, dotykowym ekranie LCD.

Obsługę urządzenia umożliwiać ma interaktywny interfejs użytkownika opracowany przy w współpracy z ... BMW. Dzięki niemu użytkownik ma możliwość ustawiania parametrów pieczenia czy korzystania z wbudowanej książki kucharskiej, a po połączeniu z domową siecią Wi-Fi - także ściągania nowych aplikacji ze sklepu Google Play, czy też przeglądania internetu.

Piekarniki linii Discovery IQ posiadają sporą pojemność - aż 13. litrów. Wyposażone zostały w typowe dla Dacor rozwiązania, takie jak czteropunktowy nawiew konwekcyjny i system czyszczenia parowego, który w pół godziny wyczyści piekarnik bez użycia wysokiej temperatury czy środków chemicznych.

Jak łatwo się domyślić, ceny nowych urządzeń Dacor nie będą niskie. Za pojedynczy piekarnik zapłacić będziemy musieli około 15000 złotych, a model podwójny kosztować nas będzie około 25000 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)