Prezes Alphabetu korzysta z... iPhone'a

Prezes Alphabetu korzysta z... iPhone'a

Prezes Alphabetu korzysta z... iPhone'a
Źródło zdjęć: © Google
26.05.2016 16:27, aktualizacja: 27.05.2016 11:43

Gdy piastuje się ważne stanowisko w znanej na całym świecie firmie, trzeba liczyć się z faktem, że wszystko co robimy, czy czego używamy zwraca uwagę opinii publicznej. Eric Schmidt, prezes zarządu spółki Alphabet nadzorującej m.in. Google najwyraźniej nie zamierza zmienić swoich przyzwyczajeń i korzystać z produktów marki, na której zarabia.

Były członek zarządu Apple, który obecnie piastuje stanowisko prezesa zarządu Alphabetu, do dzisiaj korzysta z produktów tej pierwszej firmy. Podczas wtorkowego wywiadu dla CNBC w Amsterdamie Eric Schmidt bez skrępowania używał prywatnie swojego iPhone'a 6s. Zapytany z jakich urządzeń korzysta najczęściej przyznał, że ze smartfona Apple, ale zdarza mu się także korzystać z Samsunga Galaxy S7

Obraz
© (fot. chip.pl)

- Samsung Galaxy S7 jest lepszy niż iPhone - ma większą baterię. Każdy kto używa iPhone'a wie, że mam rację - powiedział Schmidt.

Pół biedy, że Schmidt nie widzi innych różnic między tymi smartfonami. Najbardziej dziwi fakt, że prezes Alphabetu nie korzysta, ani nawet nie wspomina o najnowszych smartfonach swojej firmy - Nexusach 5X czy Nexusach 6P. Zamiast tego używa telefonów swoich konkurentów.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Prezes Alphabetu korzysta z... iPhone'a

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)