Prapremiery seriali oraz iplaFILM w telewizorach Panasonic

Prapremiery seriali oraz iplaFILM w telewizorach Panasonic
Źródło zdjęć: © WP.PL

18.10.2011 15:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Panasonic poinformował, że nabywcy jego telewizorów Panasonic Viera otrzymają aktualizację do nowej wersji aplikacji ipla. Nowa wersja aplikacji ipla zawiera kanał iplaFILM oferujący dostęp do pełnometrażowych filmów na życzenie. Dodatkowo, przez pierwszy miesiąc działania usługi użytkownicy telewizorów Panasonic mogą oglądać najnowsze seriale, jeszcze przed ich premierą telewizyjną.

W ofercie znajdzie się kilkaset pozycji, w tym pakiet STOfilm oferujący dostęp w postaci subskrypcji do 10. filmów kinowych na okres 30 dni.

Dodatkowo, subskrybenci usługi ipla mogą przez pierwszy miesiąc korzystania z platformy oglądać najnowsze seriale, jeszcze przed ich premierą telewizyjną –usługa dostępna wyłącznie w telewizorach Panasonic.

Oferta skierowana jest do posiadaczy telewizorów Panasonic VIERA z linii produktowej 201. i 2011, z dostępem do internetu. Aktywowanie funkcji jest bezpłatne, a aplikacja ipla zaktualizuje się samoczynnie, uruchamiając dodatkowy kanał filmowy iplaFILM. Ceny filmów zaczynają się od 5zł, a płatności można dokonać za pomocą SMS, karty kredytowej, bądź przelewu bankowego.

Aby cieszyć się zasobami ipla, wystarczy posiadać podłączony do Internetu telewizor Panasonic z usługą VIERA Connect. Posiadacze starszych modeli telewizorów VIERA z usługą VIERA Cast również mogą korzystać z aplikacji ipla.

O ipla
Telewizja internetowa ipla oferuje swoim widzom transmisje na żywo w wysokiej jakości oraz największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych, w tym dziesiątki tysięcy odcinków seriali, programów telewizyjnych i największych wydarzeń sportowych. Ipla oferuje treści telewizyjne znane z kilkunastu stacji telewizyjnych w tym Telewizji Polsat, TVP1, TVP2, TVP4, Cartoon Network, Polsat Play, Polsat Cafe, 4FunTV, TV Biznes, Superstacja, Polsat News, WeddingTV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)