Poznaj listę portali, z których nie wypiszesz się tak łatwo

Poznaj listę portali, z których nie wypiszesz się tak łatwo

Poznaj listę portali, z których nie wypiszesz się tak łatwo
Źródło zdjęć: © Gizmodo
13.06.2011 11:31, aktualizacja: 13.06.2011 12:15

Strona internetowa AccountKiller to nie tylko długa lista portali i innych miejsc w sieci, z których "wypisanie się" jest łatwe oraz trudne lub wręcz niemożliwe - znajdziecie na niej również instrukcje i odnośniki umożliwiające usunąć konto jednym kliknięciem myszki.

Nie wszystkie portale internetowe oferują możliwość łatwego i szybkiego usunięcia założonego wcześniej na nich konta. W części z nich jest to prawie niemożliwe bez wcześniejszego wysłania tuzina wiadomości elektronicznych i "wiszenia" przez godziny na słuchawce infolinii. Twórcy AccountKillera postanowili zebrać je wszystkie w jedno miejsce, oznaczyć kolorem przyjazność użytkownikowi oraz pomóc w jak najsprawniejszym usunięciu z nich naszego cyfrowego "ja".

Obraz
© (fot. Gizmodo)

Powstała w ten sposób lista ponad 15. mniej lub bardziej popularnych stron internetowych, których kolor tła powinien dać nam do myślenia w trakcie zakładania na nich konta (dla większości z nas i tak jest już za późno...). Kolorem białym zostały oznaczone przyjazne użytkownikom portale, szarym te, z którymi będziemy mieli mały problem, zaś czarnym strony, z których usług nie zrezygnujemy bez stoczenia kilku rund na ringu.

Czytelników zainteresowanych barwami Facebooka, Gmaila i Skype'a zapraszam na stronę.

Wśród najpopularniejszych serwisów oznaczonych kolorem czarnym znalazł się Skype z 60. mln użytkowników oraz iTunes i Habbo mające ich po 200 mln. Jeśli posiadamy konta w tych serwisach, ich usunięcie będzie stanowiło nie lada wyczyn. Nieco łatwiej będzie w przypadku Facebooka (640 mln użytkowników) i Twittera (200 mln użytkowników) - oba serwisy zostały oznaczone kolorem szarym. Z kolei usunięcie kont z Hotmail / Live, Microsoft Live, Windows Live, MSN / Messenger (po 370 mln użytkowników) czy Google i Gmail (po 200 mln użytkowników) nie powinno stanowić problemu - serwisy zostały oznaczone kolorem białym. (przyp. red. tech.wp.pl).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (34)