Poręczny kompakt z wielkimi możliwościami

Poręczny kompakt z wielkimi możliwościami

Poręczny kompakt z wielkimi możliwościami
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.02.2014 08:28

WB35F to poręczny model z serii aparatów WB firmy Samsung. Oferuje on 12-krotny zoom optyczny i 16-megapikselową matrycę CCD, umożliwiając rejestrację ostrych zdjęć o żywych barwach, nawet z dużej odległości. Obecny kadr możemy obserwować na ekranie LCD QVGA o przekątnej 2,7 cala.

Wykorzystywane przez Samsunga moduły łączności NFC i Wi-Fi pozwalają wygodnie przesyłać zdjęcia rodzinie i znajomym. Funkcja Tag & Go umożliwia skomunikowanie aparatu WB35. ze smartfonem poprzez zetknięcie obu urządzeń. Bez konieczności ręcznej obsługi można uruchomić szereg funkcji ułatwiających przenoszenie i udostępnianie zdjęć, a także wykonywanie ich kopii zapasowych. Na przykład Photo Beam przesyła do smartfona kadry przeglądane na ekranie aparatu, a AutoShare wykonuje kopie zapasowe zdjęć bezpośrednio po ich zrobieniu. Funkcja Remote View Finder umożliwia sterowanie aparatem z poziomu smartfona (służącego za wizjer), a jednocześnie dając dostęp do licznych ustawień ręcznych.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Zapisany w pamięci WB35. zestaw trybów fotograficznych Smart Mode, pomaga poprawić kolorystykę i jakość zdjęć. Kolejną ciekawą funkcją jest tryb Smart Auto, który analizuje zastane warunki fotografowania i dla każdej sytuacji dobiera optymalne ustawienia, pomagając w uzyskaniu dobrych rezultatów niezależnie od miejsca i czasu.

Wśród pozostałych trybów warto wymienić Live Panorama, w ramach którego użytkownik może automatycznie zrobić zdjęcie panoramiczne, po prostu przesuwając urządzenie w powietrzu. Ponadto dostępny jest tryb rejestracji filmów w jakości HD. Nowy model dostępny jest w czterech kolorach (czarnym, czerwonym, białym i fioletowym).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)