Plus: Pakiet usług PlusBanku i do 50 proc. rabatu na abonament

Plus: Pakiet usług PlusBanku i do 50 proc. rabatu na abonament02.04.2014 09:30
Plus: Pakiet usług PlusBanku i do 50 proc. rabatu na abonament
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Od kwietnia osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą skorzystać z pierwszego na rynku pakietu usług bankowo-księgowo-telekomunikacyjnych dla Mikro Firm przygotowanego przez PlusBank we współpracy z operatorem sieci Plus oraz Media Power, właścicielem platformy księgowej IFIRMA.

_ Oferta Mikro _ to pakiet usług dla biznesu oferujący wsparcie mikroprzedsiębiorcy w prowadzonej działalności gospodarczej. Łączy on ofertę bankową, księgową i telekomunikacyjną. Klient w jednym czasie i miejscu może otworzyć rachunek bankowy, uzyskać kredyt, otrzymać księgowość internetową czy zakupić telefon i dostęp do internetu. Wszystko to pozwala zmniejszyć koszty w porównaniu do zakupu wymienionych usług oddzielnie.

W ramach "Oferty Mikro" przedsiębiorca otrzymuje:
- rachunek bankowy w PlusBanku za 0 zł,
- do 50% rabatu na abonament w Plusie,
- 0 zł za księgowość internetową IFIRMA przez pierwszych 6 miesięcy,
- ofertę kredytową dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta.

_ Oferta Mikro _ pozwala przedsiębiorcom na mobilne prowadzenie firmy. Wystarczy zainstalować w smartfonie lub na tablecie aplikację mobilną plusbank24 dostępną dla systemów iOS, Android i Windows oraz księgowość internetową IFIRMA, a najważniejsze sprawy księgowo-finansowe zawsze będzie można załatwić od ręki, także poza siedzibą firmy.

Klienci sieci Plus nawet, jeżeli nie posiadają pakietu internetowego, nie płacą za transmisję danych w telefonie przy korzystaniu z aplikacji mobilnej plusbank24.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)