PlayStation Move: ochrona kontrolera, nakładki i ładowarki

PlayStation Move: ochrona kontrolera, nakładki i ładowarki

26.10.2010 14:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Około 1,5 miliona Europejczyków kupiło kontroler PlayStation Move w ciągu pierwszego miesiąca od debiutu urządzenia we wrześniu tego roku. Nowe produkty Hama mają według producenta poprawić ergonomię kontrolera, jak również chronić urządzenie przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Użytkownicy konsoli Sony mogą również zdecydować się na jedną z dwóch ładowarek, które umożliwiają jednoczesne ładowanie dwóch lub czterech kontrolerów PlayStation Move.

Nowe akcesoria Hama przeznaczone są do poprawy działania i ochrony kontrolera PlayStation Move, jak również sub-kontrolera Navigation Controller.

Osłona na kontrolery to specjalnie wyprofilowane ochraniacze, których kształt dopasowano do obudowy urządzenia. Chronią urządzenie przed konsekwencjami upadków i zadrapań, a także zapewniają lepsze trzymanie. Dzięki poprawie ergonomii kontrolera, użytkownik ma wg Hamy zyskać dodatkową precyzję ruchów.

Obraz
© (fot. Hama)

Niemiecki producent przygotował także serię nakładek na kontroler PlayStation Move, które imitują sprzęt wykorzystywany w grach na konsolę Sony. Użytkownicy mogą zmienić swój kontroler w rakietę tenisową, kij do golfa, kierownicę, czy w łuk.

Obraz
© (fot. Hama)

Hama planuje wprowadzenie akcesoriów do kontrolera Playstation Move na polski rynek w listopadzie br. Ceny akcesoriów nie są jeszcze znane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)