Play: nowe promocje w zakresie mobilnego Internetu

Play: nowe promocje w zakresie mobilnego Internetu

Play: nowe promocje w zakresie mobilnego Internetu
Źródło zdjęć: © play
31.01.2009 14:30, aktualizacja: 02.02.2009 09:09

Od 2 lutego w sieci Play dostępne będą nowe oferty promocyjne w zakresie mobilnego dostępu do Internetu. Na szczególnie atrakcyjną propozycję mogą liczyć osoby, które korzystają z usług abonamentowych innych operatorów telefonii komórkowej.

Operator sieci Play wprowadzi 2 lutego nowe oferty promocyjne w zakresie mobilnego dostępu do Internetu. W ramach propozycji "Play Online korzystnie" usługa Play Online będzie oferowana z 50% zniżką obowiązującą przez 3 miesiące.

Na bardziej atrakcyjne warunki mogą liczyć osoby korzystające z usług abonamentowych innych operatorów telefonii komórkowej. Po przedstawieniu dokumentu potwierdzającego opłacanie abonamentu w innej sieci uzyskają dostęp do promocyjnej oferty "Play Online korzystnie z fakturą". W tym przypadku rabat w wysokości 50% będzie obowiązywał przez 6 miesięcy.

Dotychczasowi abonenci sieci Play mogą natomiast korzystać z oferty "Play Online dla Abonentów", w ramach której po zawarciu umowy na 18 miesięcy otrzymują za 45 zł miesięcznie dostęp do Internetu z limitem 10 GB.

Klienci zainteresowani usługą Play Online mogą ją testować przez 7 dni. W przypadku, gdy nie spełni ich oczekiwań otrzymają zwrot kosztów modemu i opłaty abonamentowej. Jedynym obciążeniem pozostanie wówczas opłata aktywacyjna w wysokości 9 zł.

Szczegółowe informacje na temat warunków promocji będą dostępne w serwisie operatora sieci Play - http://www.playmobile.pl.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)