Płacisz powyżej 50zł za telefon? Niestety przepłacasz

Płacisz powyżej 50zł za telefon? Niestety przepłacasz

Płacisz powyżej 50zł za telefon? Niestety przepłacasz
Źródło zdjęć: © Fotolia
23.10.2015 16:42, aktualizacja: 26.10.2015 08:50

Wiele osób skuszonych namowami operatorów wybiera oferty, które są całkowicie niedopasowane. Wciąż zdarza się, że płacimy za abonament 100, a nawet więcej złotych, co przy obecnie dostępnych taryfach jest astronomiczną wprost kwotą.

Wiele osób skuszonych namowami operatorów wybiera oferty, które są całkowicie niedopasowane do ich potrzeb. Wciąż zdarza się, że płacimy za abonament 100, a nawet więcej złotych, co przy obecnie dostępnych taryfach jest astronomiczną wprost kwotą.

Czy każdy z nas potrzebuje ogromnej ilości darmowych minut, sms-ów i wielkich pakietów internetowych? Okazuje się, że nie. Często jednak niewłaściwie dobieramy ofertę. Kupujemy pakiety 100. minut, a wykorzystujemy 300. Wówczas okazuje się, że jedna minuta nie kosztuje nas np. 20 groszy, ale 45. Podobnie sprawa ma się w przypadku pakietu SMS-ów oraz transmisji danych. Kupujemy ofertę niejako na zapas, bo być może się przyda, a w konsekwencji przepłacamy. Nie każdy również potrzebuje ofert „no limit”. Co zatem zrobić, aby odpowiednio dobrać ofertę? Eksperci mówią wprost – znać swoje potrzeby i przeliczyć dokładnie cenę oferty.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (44)