Piekarnik, w którym ugotujesz na parze: Teka HKL 970 C

Piekarnik, w którym ugotujesz na parze: Teka HKL 970 C26.03.2014 12:26
Piekarnik, w którym ugotujesz na parze: Teka HKL 970 C
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Kompaktowy piekarnik konwekcyjno-parowy Teka HKL 970 C, łączący w sobie funkcje piekarnika i urządzenia do gotowania na parze.

Piekarnik z funkcją pary to znakomite rozwiązanie dla tych którzy lubią się zdrowo i smacznie odżywiać. Gotowanie na parze to najlepszy sposób przygotowywania jedzenia, ponieważ pozwala ograniczyć utratę witamin i wartości odżywczych, a jednocześnie sprawia, że przyrządzane produkty zachowują naturalny smak, kolor i strukturę.

W nowym piekarniku Teka gotowanie na parze może się odbywać w temperaturach od 4. do 100°C. Poza tym urządzenie oferuje 6 funkcji grzania m.in. grill, termoobieg, grill i termoobieg oraz termoobieg i para. Ma też 3 programy automatyczne: warzywa, ryby oraz dodatki. Osiąganie rezultatów ułatwia też termosonda, która wyłącza urządzenie gdy odpowiednia temperatura wewnątrz potrawy zostanie uzyskana.

Piekarnik wyposażono w sensorowy panel sterujący i elektroniczny programator. W zestawie znajduje się 1 blacha do pieczenia, 1 perforowana brytfanna oraz pojemnik na wodę 1,4 l.

Cena: 4 800 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)