Piekarnik Gorenje o pojemności 65 litrów

Piekarnik Gorenje o pojemności 65 litrów

Piekarnik Gorenje o pojemności 65 litrów
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
14.02.2014 13:55

Piekarnik do zabudowy oznaczony symbolem BO73ORA-W to jedna z propozycji firmy Gorenje. Urządzenie wyposażone jest w nowy elektroniczny programator, cechuje się dużą pojemnością i nietypowym kształtem wnętrza.

Sterowanie dotykowe pozwala zaprogramować czas pieczenia i wybór odpowiedniej temperatury, a wyświetlacz umożliwia stały nadzór nad procesem pieczenia. Powierzchnia programatora jest idealnie gładka i dzięki temu łatwa do utrzymania w czystości. Zakończenie pieczenia sygnalizowane jest przez alarm dźwiękowy.

Regulacja temperatury odbywa się przy pomocy chowanego, mechanicznego pokrętła. Wnętrze piekarnika pokryte jest emalią Eco Clean, która zapobiega przywieraniu brudu i ułatwia czyszczenie. Dostępnych jest 9 trybów pieczenia, a maksymalna temperatura to 27. stopni Celsjusza. Na wyposażeniu znajdują się dwie brytfanki, filtr przeciwtłuszczowy oraz ruszt.

Urządzenie pracuje w klasie efektywności energetycznej A-20%. Piekarnik wyposażony jest w płytę katalityczną na tylnej ściance oraz funkcję AquaClean. Pojemność komory wynosi 6. litrów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)