Philips MP4 GoGear Muse - chroni słuch i zna gust użytkownika

Philips MP4 GoGear Muse - chroni słuch i zna gust użytkownika

Philips MP4 GoGear Muse - chroni słuch i zna gust użytkownika
Źródło zdjęć: © Philips
22.03.2011 16:13, aktualizacja: 05.01.2012 14:56

Firma Philips wprowadza na rynek trzecią generację odtwarzacza MP4 GoGear Muse, który wyposażono w nowe funkcje dźwiękowe. Odtwarzacz jest dostępny w wersjach z pamięcią 8, 16 oraz 32 GB i posiada elegancki...

Firma Philips wprowadza na rynek trzecią generację odtwarzacza MP4 GoGear Muse, który wyposażono w nowe funkcje dźwiękowe. Odtwarzacz jest dostępny w wersjach z pamięcią 8, 16 oraz 32 GB i posiada elegancki szeroki ekran o średnicy 3,2 cala.

Producent zapewnia, że duży ekran dotykowy charakteryzuje się wysoką rozdzielczością i pozwala wyświetlać ostre i wyraźne obrazy.Wśród funkcji dźwiękowych otrzymamy znane z poprzednich modeli FullSound oraz Surround for Movies. W zestawie znalazły się także słuchawki z izolacją dźwięku. Takie połączenie sprawia, że dźwięk jest wyraźny i pełny szczegółów - nawet w głośnym otoczeniu czy ruchu. Ponadto MP4 GoGear Muse został wyposażony w nowe funkcje: SafeSound, Sound Personalization i LikeMusic.

SafeSound

Technologia SafeSound analizuje sposób słuchania muzyki i informuje, jeśli poziom głośności i wystawienie na działanie dźwięku może długotrwale naruszyć słuch. Po ostrzeżeniu wystarczy nacisnąć przycisk aktywacji bezpiecznego poziomu głośności, a zostanie on automatycznie dostosowany do wartości bezpiecznej dla uszu. Dodatkowo funkcja SafeSound pokazuje dzienne i tygodniowe podsumowania wystawienia na działanie dźwięku, dzięki czemu można lepiej zadbać o zdrowie swojego słuchu.

Sound Personalization

Funkcja Sound Personalization w odtwarzaczach GoGear Muse to nowy sposób dostosowywania brzmienia muzyki do własnych gustów. Podczas słuchania poszczególnych piosenek można zmieniać ustawienia korektora dźwięku, swobodnie przesuwając palcem po ekranie odtwarzacza Muse, aby w ten sposób wybierać ustawienia dla siebie.

LikeMusic

LikeMusic służy do tworzenia list odtwarzania. Funkcja ta, wykorzystywana przez aplikację do odtwarzania multimediów Songbird firmy Philips, służy do układania list pasujących do siebie utworów, które wybierane są spośród pozycji w bibliotece użytkownika i w urządzeniu GoGear.

W Polsce dostępna będzie tylko wersja 16GB. Jej rekomendowana cena detaliczna wyniesie 659 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)