Panda Security: promocyjny pakiet z filmem "Kung Fu Panda"

Panda Security: promocyjny pakiet z filmem "Kung Fu Panda"

Panda Security: promocyjny pakiet z filmem "Kung Fu Panda"
20.11.2008 14:32

Firma Panda Security przygotowała promocyjne wydanie pakietu Panda Global Protection 2009. Poza narzędziami chroniącymi przed szkodliwym kodem i działalnością sieciowych przestępców klienci otrzymują również w prezencie film "Kung Fu Panda" w wersji DVD.

Limitowana edycja pakietu jest dostarczana w opakowaniu ozdobionym wizerunkiem głównego bohatera filmu wytwórni DreamWorks Animations. Wewnątrz nabywcy znajdą pakiet Panda Global Protection 2009 z licencją uprawniającą do zainstalowania go na trzech komputerach oraz o film "Kung Fu Panda", który w wersji DVD trafił polski rynek 18 listopada 2009 roku. Mamy więc do czynienia z prezentem, który stanowi rynkową nowość.

Warto przypomnieć, że Panda Global Protection to zestaw narzędzi charakterystycznych dla pakietów typu "internet security" (między innymi antywirus, zapora sieciowa, kontrola rodzicielska) wzbogacony o mechanizmy przeznaczone do optymalizacji wydajności systemu i sporządzania kopii zapasowych plików. Dodatkowe informacje na temat tego produkt są dostępne na stronie firmy Panda Security.

Cena limitowanej wersji pakietu nie uległa zmianie w porównaniu do podstawowego wydania i wynosi 229 złotych. Produkt jest już dostępny w sieciach Media Markt, Vobis i Saturn oraz w wybranych sklepach komputerowych.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)