Panasonic ES‑ST25 - golarka z czujnikiem wykrywającym gęstość zarostu

Panasonic ES-ST25 - golarka z czujnikiem wykrywającym gęstość zarostu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.02.2013 13:19

Firma Panasonic poinformowała o europejskiej premierze najnowszej pozycji z serii golarek Milano.

Jako pierwszy model w serii ta golarka działa z silnikiem liniowym - szybszym i mocniejszym od konwencjonalnego silnika stosowanego w poprzednich modelach. Silnik liniowy golarki ES-ST2. napędza ostrza pracujące z szybkością 13 000 cykli na minutę. Wygięte łukowo ostrza zewnętrzne pracują we wszystkich kierunkach - towarzyszą im ostrza wewnętrzne, które golą włosy bliżej skóry.

Jako pierwszy w serii Panasonic Milano nowy model zawiera czujnik, który wykrywa gęstość zarostu i dostosowuje do niej działanie golarki. Po wykryciu gęstszego zarostu wzrasta szybkość i amplituda pracy ostrzy. Na obszarach o rzadszym zaroście szybkość amplituda jest mniejsza.

Pełne ładowanie golarki Panasonic ES-ST2. trwa godzinę i ma wystarczać na dwa tygodnie. Technologia Wet/Dry umożliwia zanurzenie golarki w wodzie i golenie z pianą. Model ES-ST25 ma opływową konstrukcję ze srebrno-czarnym wykończeniem, a całe urządzenie waży 145 gramów.

Golarka ES-ST2. jest dostępna w kolorze czarno-srebrnym z zasilaczem, podstawką ładującą, uchwytem, olejem i szczoteczką w komplecie.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)