Panasonic ELUGA - dokładna specyfikacja ultra-cienkiego smartfona

Panasonic ELUGA - dokładna specyfikacja ultra-cienkiego smartfona

Panasonic ELUGA - dokładna specyfikacja ultra-cienkiego smartfona
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.02.2012 16:40

Panasonic zaprezentował najnowszy smartfon – ELUGA – ultra-smukły, zaawansowany technicznie wodoodporny smartfon dla osób świadomych swojego stylu.

Nazwa modelu ELUGA, pochodzi od angielskiego wyrażenia “elegant user-oriented gateway”. (w wolnym tłumaczeniu: "elegancka brama zorientowana na użytkownika"). Telefon jest smukły (7,8mm) i waży jedyne 103g, co sprawia, że jest to jeden z najlżejszych smartfonów z systemem Android dostępnych w Europie. Urządzenie jest nie tylko wodoodporne, ale także może pochwalić się jednym z największych współczynników proporcji ekranu do obudowy. Dzięki wyjątkowo smukłej ramce, ekran zajmuje 66 procent powierzchni telefonu. Linia telefonu Panasonic Eluga, o grubości 7,8 mm, została zaprojektowana w taki sposób, aby stanowił eleganckie dopełnienie ubioru.

*Specyfikacja telefonu: *
• Supersmukły telefon o wymiarach 123mm x 62mm x 7,8mm
• Międzynarodowy standard IP57, w zakresie odporności na kurz i wodę. Telefon ten jest wodoodporny do głębokości 1 metra i jest w stanie wytrzymać na tej głębokości nawet 30 minut. Telefon jest także odporny na cząsteczki kurzu i pyłu o wielkości 75 mikrometrów i może przebywać w takim środowisku do ośmiu godzin.
• NFC (Near-field communication), czyli technologia komunikacji bezprzewodowej.
• 4,3-calowy pojemnościowy ekran OLED QHD o rozdzielczości 960x540 i jednym z największych współczynników proporcji ekranu do obudowy.
• Technologia „Swipe and Share” – pozwala użytkownikom na bezprzewodowe przerzucanie zdjęć z telefonu na ekran telewizora, lub do usług oferowanych w chmurze Pozwala także na transmisję filmu z telefonu na telewizor.
• Dodatkowo aplikacja VIERA Remote App 2.0 pozwala także na używanie telefonu jako pilota do innych urządzeń elektronicznych takich jak telewizory Smart VIERA, odtwarzacze Blu-ray czy zestawy kina domowego.
• 8-megapikselowy aparat z autofokusem oraz 8 GB wbudowanej pamięci .

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)