Packed Pixel: tablet jako drugi monitor do laptopa

Packed Pixel: tablet jako drugi monitor do laptopa

Packed Pixel: tablet jako drugi monitor do laptopa
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.08.2014 15:35

Wiele osób do komputera podpina więcej niż jeden monitor. Dzięki dodatkowej powierzchni do wyświetlania danych praca przebiega znacznie szybciej. Packed Pixel to przystawka, która pozwoli Wam cieszyć się tym samym rozwiązaniem w formie mobilnej.

Wiele osób do komputera podpina więcej niż jeden monitor. Nic dziwnego, dzięki dodatkowej powierzchni do wyświetlania danych praca przebiega znacznie szybciej. Packed Pixel to rozwiązanie, które pozwoli Wam cieszyć się tym samym rozwiązaniem, ale w oparciu o tablet.

Dzięki Packed Pixel będziecie mogli cieszyć się możliwościami stacjonarnego biura wszędzie tam, gdzie będziecie chcieli. Oczywiście zakładając, że posiadacie tablet. Przystawka o regulowanej konstrukcji przytrzymuje ekran dodatkowy w pozycji pionowej, poziomej lub odwróconej - przydatnej podczas prezentacji. Z naszym komputerem tablety połączą się za pomocą portów Display lub Mini Display. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by w ten sam sposób podpiąć dwa tablety i uzyskać efekt jak na zdjęciu powyżej.

Projekt trafił na Kickstartera, gdzie Packed Pixel można zamówić w przedsprzedaży w cenie 14. funtów. Wygląda jednak na to, że twórcom trudno będzie osiągnąć cel zbiórki, wynoszący aż 165 tys. funtów.
Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Windows 9 będzie dostępny za darmo

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)