Orange dolicza do rachunku płatności za aplikacje Samsunga i Google

Orange dolicza do rachunku płatności za aplikacje Samsunga i Google
Źródło zdjęć: © Orange.pl

31.03.2015 10:25, aktual.: 31.03.2015 12:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa usługa dla klientów Samsunga i Orange - wygodna i bezpieczna.

Firmy Orange i Samsung wprowadziły płatności doliczane do rachunku Orange w sklepie Samsung Galaxy Apps.

_ Dolicz do rachunku _ to alternatywa dla płatności realizowanych za pomocą kart kredytowych. Usługa nie wymaga specjalnej aktywacji - wystarczy zmienić formę płatności w aplikacji sklepu na _ Płatność mobilna (Orange) _.

Taką formę płatności do wyboru mają zarówno użytkownicy abonamentów Orange, jak i osoby korzystające z ofert Mix. Miesięczny limit zakupów domyślnie ustawiony jest na 15. zł. Nowa usługa oznacza, że za gry, książki, filmy, muzyka czy aplikacje mogą w wygodny sposób być opłacane wraz z comiesięcznym zobowiązaniem wobec operatora sieci. Ten z kolei sam rozliczy się z Samsungiem. Orange zapewnia, że transakcje są bezpieczne. W przypadku zmiany smartfona, nie zostaną pobrane żadne dodatkowe opłaty za aplikacje - w sklepie Samsung Galaxy Apps można w późniejszym czasie bez problemu pobrać zakupione wcześniej treści i zainstalować na nowym urządzeniu z systemem Android. Na podane konto Samsung użytkownik otrzyma potwierdzenie zakupu produktu.

Należy dodać, że z usługi mogą korzystać od 201. roku również korzystający z usług Sklepu Play, należącego do Google. W tym przypadku wszystko ma się identycznie jak do Samsung Galaxy Apps - limit miesięczny to 150zł, w Orange online należy włączyć zgodę na "Płatności w Google Play" na swoim numerze abonenckim, a w ustawieniach samego sklepu trzeba wybrać jako domyślną metodę "Płatności na rachunku Orange".

_ Wirtualna Polska / Telepolis.pl _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)