OpenCard - aplikacja, z którą zaoszczędzisz 50 proc. w restauracji i pubie

OpenCard - aplikacja, z którą zaoszczędzisz 50 proc. w restauracji i pubie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.07.2014 13:33, aktual.: 18.07.2014 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dostępna jest już nowa aplikacja mobilna programu partnerskiego OpenCard. Wraz z nią udostępniona została użytkownikom karta członkowska w wersji elektronicznej.

Nowa, odświeżona aplikacja mobilna OpenCard pozwala w łatwiejszy sposób wyszukiwać restauracje. Informacja o dostępnym rabacie oraz regułach korzystania z promocji widoczna jest już w podglądzie restauracji. Dodatkowo udostępniono użytkownikom możliwość tworzenia listy ulubionych restauracji oraz monitorowania oszczędności poczynionych dzięki korzystaniu z OpenCard. Odświeżono również wygląd aplikacji.

Nową funkcjonalnością aplikacji jest udostępnienie obecnym oraz przyszłym użytkownikom OpenCard karty elektronicznej. Dzięki niej kartę plastikową można zastąpić jej wersją cyfrową w smartfonie. Można to zrobić dodając istniejącą kartę poprzez opcję „Mam kartę”. lub kupując nową przez aplikację.

Głównym zadaniem aplikacji OpenCard jest znajdowanie restauracji objętych programem, które położone są w pobliżu lokalizacji użytkownika oraz wytyczanie do nich najlepszej trasy. Daje ona możliwość skontaktowania się telefonicznie z restauracją, zarezerwowania stolika oraz sprawdzenia menu. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach z systemami iOS oraz Android.

Po okazaniu karty członkowskiej w restauracji objętej programem uzyskuje się 5. proc. rabatu na jedzenie lub 30 proc. zniżki na cały rachunek, łącznie z napojami i alkoholem.

Specjalnie dla czytelników WP.PL mamy przygotowane miesięczne karty testowe, które możecie odebrać pod TYM LINKIEM.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także