Okap MPM-50-PX-51 - czysta i świeża kuchnia za rozsądną cenę

Okap MPM-50-PX-51 - czysta i świeża kuchnia za rozsądną cenę04.08.2014 13:35
Okap MPM-50-PX-51 - czysta i świeża kuchnia za rozsądną cenę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nowy, produkowany w Polsce okap podszafkowy firmy MPM pomoże pozbyć się nadmiaru zapachów. Ze względu na swoje niewielkie wymiary, sprawdzi się zarówno w aneksach kuchennych, jak i niedużych kuchniach.

Nowy, produkowany w Polsce okap podszafkowy firmy MPM pomoże pozbyć się nadmiaru zapachów. Ze względu na swoje niewielkie wymiary sprawdzi się zarówno w aneksach kuchennych, jak i niedużych kuchniach.

Okap MPM-50-PX-5. niweluje zapachy powstające podczas przygotowywania posiłków, a także zapobiega osadzaniu się wilgoci oraz tłustych cząsteczek na szafkach, ścianach i kuchennej podłodze. Urządzenie podłączone do komina wentylacyjnego doskonale sprawdza się w funkcji wyciągu, wydmuchując powietrze z mieszkania. Po zamontowaniu filtrów węglowych okap może pracować też w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz, oczyszczając powietrze z tłuszczów, dymu i zapachów.
Trzystopniowa regulacja prędkości pozwala dostosować pracę urządzenia do potrzeb, a jednocześnie zmniejszyć zużycie energii. Przykładowo, podgrzewając wyłącznie obiad w jednym garnku, w zupełności wystarczy włączyć pierwszy zakres pracy wyciągu. Natomiast podczas gotowania kilku dań jednocześnie, trzeci stopień prędkości, o wydajności 420m3/h, skutecznie usunie wszystkie powstające opary i zapachy.

Okap wyposażony jest w halogenowe oświetlenie, umieszczone w przedniej części na bokach urządzenia, które znacząco ułatwia gotowanie w ciemnych kuchniach. Ponadto, urządzenie wykonane jest z materiałów łatwych do utrzymania czystości. Dzięki temu nie tylko pomaga w oczyszczaniu powietrza, ale również gwarantuje estetyczny wygląd pomieszczenia.

Cena: 249 zł

Funkcje:

- materiał: inox satyna;
- zakres prędkości: 3-stopniowy;
- sterowanie: manualne (przyciski);
- możliwość pracy jako pochłaniacz (z filtrem węglowym).

Parametry techniczne:

- szerokość: 50 cm;
- masa urządzenia netto: 4,7 kg;
- masa urządzenia brutto: 6 kg
- wydajność: 420m3h;
- poziom hałasu: LWA = 51-64db (A)
- oświetlenie: 2x35W (halogen);
- wylot powietrza: ø120mm.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)