Office 365 już dostępny

Office 365 już dostępny

Office 365 już dostępny
28.06.2011 14:57

Microsoft udostępnił właśnie finalną wersję swojego pakietu Microsoft Office 365. Office 365 to produkt oparty o rozwiązanie „w chmurze”, dzięki któremu nawet najmniejsze firmy mogą korzystać z rozwiązań zarezerwowanych dotychczas jedynie dla dużych korporacji, duże natomiast będą mogły nadal korzystać ze znanych aplikacji, przy jednoczesnym zwiększeniu elastyczności i jak deklaruje Microsoft - ograniczeniu kosztów.

W skład pakietu Office 36. wchodzą takie aplikacje, jak Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Lync Online, Office Proffesional Plus oraz Aplikacje Office Web Apps.

Pakiet przeznaczony jest dla firm o wielkości od dwóch do dwustu tysięcy pracowników, a przeprowadzka do chmury nie wymaga zmian w sposobie funkcjonowania biznesu, ponieważ aplikacje chmurowe są podobne do tych stacjonarnych - przede wszystkim w warstwie interfejsu użytkownika. Dodatkowo biuro tradycyjne znajduje się teraz w telefonie komórkowym, czy komputerze przenośnym.

Obraz

Z wcześniejszej wersji Office365. czyli pakietu BPOS korzystają obecnie dziesiątki tysięcy użytkowników w Polsce i miliony na całym świecie. Tak jak poprzednio, Microsoft gwarantuje 99,9 procenta dostępności usługi. Dodatkowo, każdy klient ma zapisaną gwarancją finansową, która pozwala mieć pewność, że jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku chmury obliczeniowej. Firmy korzystające obecnie z pakietu BPOS, będą mogły nieodpłatnie zmigrować do rozwiązań Office 365.

Office 36. pozwala personelowi IT wykorzystać swoje umiejętności i wiedzę do szybkiego wprowadzania nowej technologii ze środowiska chmury. Architektura chmury obliczeniowej składająca się z centrów zapasowych w różnych lokalizacjach geograficznych zapewnia skalowalność i odpowiedni poziom technologiczny dla użytkowników, dostosowywany zgodnie z okresowymi lub cyklicznymi wymaganiami. Wszyscy pracownicy (kluczowi dla organizacji lub zatrudnieni w niepełnym wymiarze godzin) mogą w łatwy sposób uzyskać z praktycznie dowolnej lokalizacji dostęp do tych samych informacji i narzędzi.

Firmy mogą wypróbować możliwości pakietu Office 365 bezpłatnie przez 30 dni, logując się na stronie internetowej: www.office365.pl. Pod podanym adresem można znaleźć również szczegółowe informacje na temat cen i planów taryfowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)