OCZ kończy i... zaczyna na nowo

OCZ kończy i... zaczyna na nowo
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.01.2014 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

OCZ Storage Solutions stanie się częścią Toshiba Group Company. Będzie dostarczać rozwiązania z zakresu przechowywania danych i pamięci masowej SSD zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Toshiba Corporation sfinalizowała właśnie umowę dotyczącą przejęcia wszystkich aktywów firmy OCZ Technology Group, która staje się własnością i podmiotem całkowicie zależnym od Toshiba Group Company. Na mocy umowy powstanie niezależna spółka pod nazwą OCZ Storage Solutions, która stanie się dostawcą dysków SSD dla urządzeń komputerowych i systemów zintegrowanych.

Przejęcie OCZ przez firmę Toshiba nie będzie skutkowało zmianą jej portfela produktów. OCZ stanie się marką, która umocni swoją pozycję ma rynku i będzie dostarczać firmom, jak i prywatnym odbiorcom rozwiązania z zakresu SATA, SAS oraz dysków konsumenckich PC z wirtualizacją pamięci podręcznej i przyspieszeniem oprogramowania.

OCZ Storage Solutions będzie wykorzystywać technologię NAND wdrażaną przez Toshibę i łączyć ją ze swoimi sterownikami, firmwarem oraz oprogramowaniem.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Samsung Galaxy S5 jednak bez 64-bitowego procesora"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)