Nowy wzmacniacz sygnału: Wi-Fi w każdym zakątku domu

Nowy wzmacniacz sygnału: Wi‑Fi w każdym zakątku domu

Nowy wzmacniacz sygnału: Wi-Fi w każdym zakątku domu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.08.2014 12:39, aktualizacja: 12.08.2014 15:08

ZyXEL WRE6505 AC750 umożliwia zwiększenie zasięgu sieci pracujących w standardach 802.11 aa/b/g/n/ oraz najnowszym i najszybszym standardzie AC. Urządzenie posiada również wbudowane porty Ethernet, które umożliwiają podłączenie kablowe.

Urządzenie wzmocni i poszerzy zasięg domowej sieci bezprzewodowej, eliminując punkty bez zasięgu. Powinno się to także przełożyć na szybsze odtwarzanie strumieni wideo, granie i przeglądanie stron na tabletach, laptopach i smartfonach niezależnie od miejsca, w którym się w danym momencie przebywa.

Oferujący dwuzakresową technologię z opcjami „Speed Boost”. i „Range Boost” wzmacniacz AC750 umożliwia wybranie odpowiedniej charakterystyki pracy sieci bezprzewodowej. Podczas gdy opcja „Range Boost” zwiększa zasięg sieci, funkcja „Speed Boost” umożliwia nadanie priorytetów dla prędkości, umożliwiając dostosowanie sieci do swoich potrzeb.

Wzmacniacz ZyXELa posiada kompatybilność wsteczną ze wszystkimi routerami i punktami dostępowymi pracującymi w standardach 802.1. a/b/g/n. Dzięki temu urządzenie może przesyłać sygnał w paśmie wolnym od zakłóceń.

Urządzenie posiada trzy kolory diod LED, które sygnalizują siłę wykrytego sygnału i umożliwiają optymalną instalację. Dla najlepszych efektów należy umieścić wzmacniacz w miejscu o najmocniejszym sygnale.

Cena: 290 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)