Nowy uniwersalny pilot wielofunkcyjny Logitech Harmony 700

Nowy uniwersalny pilot wielofunkcyjny Logitech Harmony 700

Nowy uniwersalny pilot wielofunkcyjny Logitech Harmony 700
07.09.2009 13:16

Logitech zaprezentował nowego uniwersalnego pilota Harmony 700. Najnowsze urządzenie z serii Harmony może zastąpić do sześciu tradycyjnych pilotów zdalnego sterowania. Harmony 700 wyposażono w kolorowy ekran, ładowalne baterie oraz system one-click control umożliwiający obsługę ulubionych aktywności, takich jak m.in. oglądanie filmów, czy słuchanie muzyki przy użyciu tylko jednego przycisku.

W celu uproszczenia do minimum obsługi domowych zestawów RTV, Harmony 70. został wyposażony w system one-click control. Dzięki temu rozwiązaniu, po zaprogramowaniu pilota, przy pomocy jednego przycisku można uruchomić wszystkie urządzenia oraz funkcje niezbędne np. do oglądania filmów na DVD lub słuchania muzyki. Kolorowy ekran LCD Logitech Harmony 700 umożliwia szybki dostęp do najważniejszych funkcji oraz indywidualnych ustawień użytkownika. Na przykład podczas oglądania telewizji, na ekranie pilota wyświetlane są ikony wybranych stacji TV. Wystarczy jeden ruch palcem by zmienić kanał, bez konieczności uczenia się na pamięć listy programów. Harmony 700 został wyposażony w ładowalne baterie AA, umożliwiające pracę pilota przez kilka tygodni. Dołączona do zestawu ładowarka pozwala na ponowne napełnienie akumulatorów.

Obraz
© (fot. Logitech)

Prosty proces instalacji
Proces instalacji pilota Logitech Harmony 70. jest prosty i przyjazny dla użytkownika. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera PC lub Mac i zainstalować bezpłatną aplikację. Intuicyjny program służący ustawianiu funkcji pilota Harmony 700 prowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces. Do wprowadzanych informacji automatycznie dobierane są odpowiednie charakterystyki i kody poleceń podczerwieni z grupy znajdujących się w bazie Logitech (największej na świecie tego rodzaju bazie danych), która obejmuje ponad 225 000 urządzeń oferowanych przez ponad 5000 producentów. Baza aktualizowana jest na bieżąco, dzięki temu użytkownicy przy pomocy pilotów Harmony mogą bez problemu sterować zarówno starszymi, jak i najnowszymi modelami urządzeń dostępnymi na rynku.

Cena i dostępność
Logitech Harmony 70. będzie dostępny w USA oraz Europie we wrześniu 2009 r. Sugerowana przez producenta cena detaliczna wyniesie 539 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)