Nowy portal społecznościowy Stadjestem.pl

Nowy portal społecznościowy Stadjestem.pl
Źródło zdjęć: © WP.PL

24.02.2012 13:36, aktual.: 24.02.2012 16:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stadjestem.pl - to nazwa nowego portalu społecznościowego dostępnego na naszym rynku. Dzięki niemu użytkownicy mogą nawiązać relacje z osobami, które pochodzą z tej samej miejscowości, lub mieszkają teraz w ich obecnej okolicy. Zbudują też społeczności wokół miejsc, które szczególnie lubią.

U podstaw Stadjestem.pl leży przekonanie, że miejsca, z którymi jesteśmy związani to doskonała płaszczyzna nawiązywania kontaktów, odświeżania starych i tworzenia nowych relacji. W panelu rejestracyjnym znajdziemy wszystkie polskie miejscowości, posegregowane według gmin oraz wszystkie stolice europejskie. Dzięki temu do serwisu może przystąpić zarówno mieszkaniec małej wioski, jak i Polak mieszkający w którejś z europejskich metropolii.

W serwisie można zakładać indywidualne galerie i tworzyć opisy miejsc, wymieniać się publicznymi i prywatnymi wiadomościami, komentować wpisy i zdjęcia znajomych oraz oczywiście wyszukiwać interesujące nas osoby. W zakładce „Moje kontakty”, poza standardową grupą znajomych, znajdziemy również grupę „Krajanie”. –. Krajanie to wszyscy ci użytkownicy portalu, którzy spełniają jednocześnie dwa kryteria – pochodzą z tej samej miejscowości i mieszkają obecnie w tej samej okolicy, co my.

Czy serwis ma szansę konkurować z Facebookiem, NK czy Google+? Jakiegoś oszałamiającego sukcesu raczej mu nie wróżymy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)