Nowy model pralki Samsunga pozwala wrzucać ubrania w trakcie pracy

Nowy model pralki Samsunga pozwala wrzucać ubrania w trakcie pracy

Nowy model pralki Samsunga pozwala wrzucać ubrania w trakcie pracy
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
16.09.2015 15:21

Czy zdarzyło wam się uruchomić pralkę, a potem przypomnieć sobie, że warto by było jeszcze włożyć do niej kilka rzeczy? firma Samsung znalazła na to rozwiązanie i stworzyła nową pralkę o nazwie WW8500 AddWash, w której dorzucenie ubrań tuż po rozpoczęciu cyklu prania, nie stanowi już żadnego problemu.

Z badań przeprowadzonych przez firmę Samsung wynika, że ponad 9. procent użytkowników pralek mieszkających w europejskich krajach, już po ich uruchomieniu przypomina sobie, że zostało jeszcze kilka rzeczy, które powinny zostać wyprane.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

W górnej części głównych drzwiczek pralki Samsung AddWash umieszczono dodatkowe drzwi, które pozwalają na dodanie zapomnianych lub pilnie potrzebnych do wyprania rzeczy - a nawet dodatkowej porcji detergentu lub środka do płukania tkanin - w dowolnym momencie w trakcie cyklu prania.

W celu skorzystania z funkcji AddWash w nowej pralce Samsung wystarczy nacisnąć przycisk pauzy. Po chwili otworzą się dodatkowe drzwi, które są na tyle duże, że do bębna można dorzucić sweter czy dżinsy. Rozwiązanie to sprawia, że na początku cyklu płukania użytkownicy mogą również dołożyć do pralki rzeczy do prania ręcznego lub dodać więcej środka do zmiękczania tkanin.

Pralka Samsung WW850. AddWash została wyposażona jest w szereg inteligentnych funkcji dostępnych poprzez smartfony zarówno z systemem Android, jak i iOS. Nie tylko ułatwiają one monitorowanie przebiegu programu prania. Umożliwiają również przesłanie użytkownikom na smartfon informacji tuż przed rozpoczęciem nowego cyklu prania - na przykład z zapytaniem, czy pod koniec cyklu planują dołożyć do bębna kilka delikatnych ubrań bądź rzeczy do prania ręcznego.

Nowy model AddWash oferuje wiele innowacyjnych technologii, które mają zapewnić uzyskanie maksymalnych oszczędności i wydajności podczas prania. Cykl Super Szybki wykorzystuje technologię SpeedSpray, co sprawia, że możemy skrócić czas prania do 5. minut. A to wszystko dzięki użyciu dwóch dodatkowych natrysków umieszczonych w górnej części bębna w trakcie procesu prania. Jeden natryskuje pranie mieszaniną wody i detergentu, zwiększając tym samym skuteczność działania detergentu, natomiast drugi w trakcie procesu płukania dodatkowo natryskuje pranie z góry wodą, aby przyśpieszyć proces płukania.
Urządzenie zostało również wyposażone w technologię Eco Bubble, która efektywniej usuwa zabrudzenia dzięki generatorowi wytwarzającemu miliony bąbelków, ułatwiających wnikanie detergentu w tkaninę. Takie rozwiązanie umożliwia pranie w niskich temperaturach, co jest niebywale korzystne dla ubrań. W nowym urządzeniu zastosowano też silnik Digital Inverter, który zapewnia doskonałą wydajność energetyczną, minimalny hałas i długotrwały okres eksploatacji.

Pralka trafi do sprzedaży w Polsce na początku przyszłego roku.

_ Źródło: Samsung / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)