Nowy młynek do śmieci firmy Teka

Nowy młynek do śmieci firmy Teka
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.12.2013 12:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Teka wprowadziła do swojej oferty nową rozdrabniarkę do odpadów. Montowane w odpływie zlewu urządzenia najbardziej popularne są w Stanach Zjednoczonych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby równie dobrze przyjęły się na rynku europejskim.

Firma Teka wprowadziła do swojej oferty nową rozdrabniarkę do odpadów o symbolu TR 34.1V. Montowane w odpływie zlewu urządzenia najbardziej popularne są w Stanach Zjednoczonych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby równie dobrze przyjęły się na rynku europejskim.

Młynek do rozdrabniania odpadów jest bardzo praktycznym i łatwym w użyciu urządzeniem. Możemy dzięki niemu pozbyć się z kuchni wszelkich odpadków organicznych. Dzięki temu nie musimy tymczasowo przechowywać psujących się resztek w koszu śmieci. Wystarczy puścić strumień zimnej wody, włączyć młynek i wrzucić odpady do otworu odpływowego, aby pozbyć się ich z mieszkania.

Urządzenie może rozdrabniać obierki jarzyn i owoców, niewielkie kostki i chrząstki, ości ryb, skorupki jaj, fusy od herbaty i kawy oraz resztki jedzenia. Urządzenie przeznaczone jest do montażu w zlewach z odpływem 3 ½. Cena rozdrabniarki wynosi 675 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)