Nowy Hotmail w stylistyce Metro, zrzuty ekranu wyciekły do Sieci

Nowy Hotmail w stylistyce Metro, zrzuty ekranu wyciekły do Sieci

Nowy Hotmail w stylistyce Metro, zrzuty ekranu wyciekły do Sieci
Źródło zdjęć: © chip.pl
11.06.2012 10:06, aktualizacja: 11.06.2012 10:22

Interfejs poczty Hotmail już nieco się zestarzał i przy tym co oferuje Gmail, Microsoft prezentuje się słabo. Na szczęście już niebawem w tej kwestii coś się zmieni, świadczą o tym zrzuty ekranu, które trafiły do Internetu.

Interfejs Hotmaila niewiele zmienił się w stosunku do początków w latach 90-tych. Jednak ta sytuacja w końcu się zmieni - Microsoft wszędzie integruje nowy interfejs Metro. Najpierw Windows Phone, potem Windows 8. a teraz przyszedł czas na pocztę Hotmail, czyli głównego konkurenta Gmail.

Zmiany dotyczą już ekranu logowania, który jest teraz dużo prostszy i lżejszy. Widok skrzynki odbiorczej również jest inny –. zniknęły wszystkie ozdobniki, ramki i niepotrzebne efekty graficzne. Mamy do dyspozycji menu, listę wiadomości, a reszta została przeznaczona na to, co najważniejsze – treść.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Przy okazji warto zauważyć, że na zrzutach ekranu słowo Hotmail zastąpiono nazwą Newmail. Wciąż jednak nie wiadomo przy jakiej nazwie zostanie Microsoft. Interfejs poczty w stylu Metro podobnie jak obecny, będzie oferował zintegrowanie Facebooka oraz Twittera.

Obraz
© (fot. chip.pl)

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Poradnik dla kupujących: Odtwarzacze multimedialne

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)