ycipk-1hmrg2
Wiadomości

Nowość w aplikacji mBanku. Robienie przelewów będzie znacznie wygodniejsze

Mobilna aplikacja mBanku dostanie nową funkcję. Bardzo przydatną dla tych, którzy nie lubią wstukiwać danych niezbędnych do zrobienia przelewu. Teraz będzie to szybkie i banalnie proste.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowość w aplikacji mBanku
Nowość w aplikacji mBanku (Materiały prasowe)
ycipk-1hmrg2

Chociaż metod do zrobienia transakcji jest dzisiaj tak wiele, że nietrudno znaleźć wygodny i szybki sposób, to czasami wciąż trzeba wykonać tradycyjny przelew. A to wiąże się z powolnym wpisywaniem danych, z długim numerem konta na czele. Zadanie jest nie tylko uciążliwe, ale czasami i bardzo kosztowne, bo łatwo o pomyłkę. Dlatego mBank postanowił to zmienić.

"W najnowszej wersji aplikacji klienci będą mogli skorzystać z opcji prostego skanowania danych do przelewu" - czytamy na stronie banku.

Robiąc przelew za pomocą aplikacji mobilnej, wystarczy wybrać opcję "zeskanuj". Funkcja pozwala skierować kamerę telefonu na pole z danymi do przelewu, a następnie automatycznie przenosi je do aplikacji.

ycipk-1hmrg2
Materiały prasowe
Podziel się

"Dzięki temu będzie można szybko, prosto i niemal natychmiast zapłacić np. za wycieczkę w przedszkolu czy składkę na urodziny" - opisuje nową funkcję bank.

Co najważniejsze, przenoszony jest nie tylko numer konta, ale też takie dane jak tytuł przelewu czy nazwę odbiorcy. Jeśli więc mamy podane wszystkie szczegóły np. na umowie czy fakturze, już nie trzeba będzie ich ręcznie przepisywać.

Jeszcze nie wiadomo, kiedy pojawi się nowa wersja aplikacji z tą funkcją.

ycipk-1hmrg2
Polub WP Tech
ycipk-1hmrg2
ycipk-1hmrg2
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1hmrg2