Nowoczesne czytanie tradycyjnych, papierowych książek

Nowoczesne czytanie tradycyjnych, papierowych książek

Nowoczesne czytanie tradycyjnych, papierowych książek
Źródło zdjęć: © hammacher.com
29.01.2010 00:30, aktualizacja: 29.01.2010 00:40

Na rynku pojawiło się nowe urządzenie o nazwie The Wireless Page To TV Magnifier, które służy do przeglądania tradycyjnych, papierowych książek na ekranie zwykłego telewizora. Na pierwszy rzut oka...

Na rynku pojawiło się nowe urządzenie o nazwie The Wireless Page To TV Magnifier, które służy do przeglądania tradycyjnych, papierowych książek na ekranie zwykłego telewizora.

Na pierwszy rzut oka nowość swoim wyglądem przypomina komputerową mysz. W rzeczywistości jest to ręczny skaner o rozdzielczości 65. x 488 pikseli, który może pełnić funkcję bezprzewodowego, cyfrowego szkła powiększające przeznaczonego do wyświetlania w czasie rzeczywistym tekstu książek na ekranie telewizora. Zasada jego działania jest bardzo prosta. Wystarczy przyłożyć urządzenie do wybranej strony, a jej zawartość zostanie wyświetlona na ekranie naszego telewizora. W przypadku ekranu o przekątnej 32 cali uzyskamy nawet 28-krotne powiększenie tekstu.

Urządzenie The Wireless Page To TV Magnifier może okazać się szczególnie przydatne osobom z wadą wzroku. Jego cena wynosi niespełna 150 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)