Nowe stacje dokujące Samsung dla telefonów Galaxy i iPhone

Nowe stacje dokujące Samsung dla telefonów Galaxy i iPhone
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.01.2012 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung zaprezentował nową linię stacji dokujących Stacje umożliwiają obsługę wielu urządzeń różnych producentów, a jedną z nich wyposażono w lampy próżniowe.

Samsung DA-E750
Stacja dokująca Samsung DA-E75. ze wzmacniaczem z lampami próżniowymi – to pierwsze na świecie urządzenie dokujące wykorzystujące opracowaną przez Samsunga autorską technologię hybrydowego wzmacniacza wyposażonego w lampy próżniowe. Stacja obsługuje wiele modeli telefonów Galaxy S i urządzeń Apple za pośrednictwem złącza dokującego lub komunikacji bezprzewodowej. Stacja wykorzystuje technologię hybrydowego wzmacniacza wyposażonego, co daje czystość dźwięku cyfrowego wzmacniacza połączoną z bogatym i ciepłym dźwiękiem lamp próżniowych.

Wzmacniacze z lampami próżniowymi są chwalone za bardziej naturalny dźwięk. Z kolei wzmacniacze cyfrowe dają czysty dźwięk, są bardziej energooszczędne i zajmują mniej miejsca. Lampy próżniowe są wykorzystywane w przedwzmacniaczu, podczas gdy wzmacniacz mocy wykorzystuje technologię cyfrową.

DA-E75. to pierwsze w branży urządzenie pozwalające na podłączanie zarówno smartfonów Galaxy S, jak i urządzeń Apple, takich jak iPody, iPhone’y, a nawet iPady, dzięki unikalnej konstrukcji podwójnego dokowania. Urządzenie wyposażone jest w 2.1-kanałowe głośniki, wbudowany 100-watowy subwoofer, wejście analogowe (kompozytowe) oraz wejście USB, pozwalające na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z pamięci przenośnej, odtwarzacza muzyki lub przenośnego dysku twardego. Stacja obsługuje formaty MP3, WMA i WAV.

Dodatkowo stacja DA-E75. umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie plików muzycznych za pośrednictwem funkcji AllShare dla urządzeń Samsung Galaxy oraz Airplay dla urządzeń Apple, a także za pośrednictwem komunikacji Bluetooth.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Samsung DA-E670
Stacja dokująca Samsung DA-E670 podobnie jak poprzedni model dedykowana jest dla urządzeń Galaxy oraz urządzeń Apple. Stacja dostarcza dźwięk z wbudowanych głośników o łącznej mocy 40 watów oraz zintegrowanego subwoofera. Wyposażona jest też w wejście dla urządzeń dodatkowych oraz w prosty w obsłudze pilot zdalnego sterowania. Urządzenie obsługuje zarówno AllShare dla urządzeń Samsung, jak i Airplay dla urządzeń Apple.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)