Nowe smartfony Nokia Lumia "nie są naszą ostatnią szansą"

Nowe smartfony Nokia Lumia "nie są naszą ostatnią szansą"10.09.2012 11:30
Nowe smartfony Nokia Lumia "nie są naszą ostatnią szansą"
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Wpadka z reklamami PureView i techniczne kłopoty na samej konferencji z pewnością nie pomagają nowym Lumiom. Nokia jest jednak gotowa nawet na porażkę. Tak przynajmniej twierdzi.

Ceny akcji Nokii spadają, tak jak jej udział na rynku i szanse na odrodzenie się na nowo. Nokia jest w tarapatach już od dłuższego czasu, a Windows Phone jej z nich nie wyciągnął. Czy uda się to Lumii 92. i jej „rodzeństwu”? Przekonamy się za kilka miesięcy, jak wyniki sprzedaży będą udokumentowane w sprawozdaniach finansowych. Mimo iż zrobiła na mnie fenomenalne wrażenie, z całą pewnością nie jest skazana na sukces.

Wielu uważa, że to ostatnia szansa Nokii, że jeżeli Lumia 920 zawiedzie, to będzie to koniec tej firmy. Nie zgadza się z tym Jo Harlow, wiceprezes działu inteligentnych urządzeń w Nokii. – _ To tylko krok w większej podróży. Pogląd, że to ostatni krok nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. To są dwa urządzenia, nie są wszystkimi, w których zainstalujemy Windows Phone 8. To jest nasza strategia i podróż, nie ma ani jednej chwili, która definiuje wszystko _ –. twierdzi. Zapewniła też, że Nokia zamierza kontynuować swoją taktykę dotyczącą Windows Phone: nie fragmentować ekosystemu, ale wyróżniać się na tle innych dodatkowymi usługami, takimi jak mapy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)