Nowe płyty Blu-Ray Verbatim - cały krążek w 15 minut

Nowe płyty Blu‑Ray Verbatim - cały krążek w 15 minut

Nowe płyty Blu-Ray Verbatim - cały krążek w 15 minut
24.05.2011 14:57

Verbatim pokazał swoją nową płytę Blu-ray 6x BD-R LTH z technologią AZO. Oferuje ona 25 GB pojemności oraz 6-krotną szybkość nagrywania. Będzie również dostępna w wersji z rozszerzoną, drukowalną powierzchnią sięgającą wewnętrznego otworu. Płyty w opakowaniach po 5 sztuk wyceniono na 43 zł, a jej wersja drukowalna, w opakowaniach po 10 sztuk wyceniono na 147 zł.

Istoną cechą nowej płyty Blu-ray BD-R 25GB 6. typu LTH (LTH = nagrywanie rowkowe low to high) jest szybkość nagrywania. Dostępna pojemność umożliwia nagranie do 135 minut (format MPEG2) materiału filmowego w jakości HD w czasie 15 minut. Wersja drukowalna umożliwia personalizację płyty za pomocą tekstu i obrazów poprzez całkowite zadrukowanie jej aż do wewnętrznego otworu (22–118 mm).

Obraz
© (fot. Verbatim)

W płycie BD-R typu LTH wykorzystano sprawdzoną technologię AZO firmy Verbatim, która ma zapewnić odpowiednią jakość nagrywania i niezawodność. Producent gwarantuje, iż płyty z tej serii wytrzymają 5. lat użytkowania. Przycznia się do tego także technologia Verbatim Hard Coat, czyli specjalna powłoka zabezpieczająca powierzchnię nośnika przed zarysowaniem, śladami palców i kurzem.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)