Nowe, odporne na wszystko notebooki Twinhead Durabook S15C

Nowe, odporne na wszystko notebooki Twinhead Durabook S15C

07.03.2011 11:05, aktual.: 07.03.2011 11:55

Na polski rynek wchodzą nowe notebooki Twinhead Durabook S15C, które mają odporną na zalanie klawiaturę, touchpad, głośniki oraz przyciski. Użyta do ich budowy magnezowa obudowa jest 20 razy bardziej wytrzymała na uderzenia niż standardowe obudowy notebooków. Dodatkowo, specjalne rozwiązania anti-shock chronią dysk twardy i ekran LCD przed wibracjami.

Wbudowany w komputery napęd optyczny jest zabezpieczony przed przypadkowym otwarciem przy upadku lub uderzeniu. Każdy z komputerów serii Durabook wyposażony jest w podwójną ochronę obwodów baterii. Pozwala to zabezpieczyć komputer przed uszkodzeniami spowodowanymi prądem - skokami napięcia i przegrzaniem. Inteligenta kalibracja baterii pomaga natomiast w zapobieganiu utraty pojemności w wyniku powtarzania cykli ładowania –. rozładowania.

Komputery serii Durabook posiadają rzadko dziś spotykany port COM (RS232). Wszystkie notebooki Twinhead oznaczone symbolem Durabook spełniają standardy wytrzymałości określone przez Komisję Europejską i specyfikacje wojskowe (US Military).

Obraz
© (fot. Unicom)

Najnowszy notebook Twinhead Durabook S15. z wyświetlaczem 15,6” o rozdzielczości HD, oparty na technologii Intel Calpella jest wyposażony w procesory Intel i3/i5 lub i7 (w zależności od wersji), pamięć RAM min. 4 GB z możliwością rozbudowy, oraz dysk twardy o pojemności 500 GB zamontowany w specjalnej antywstrząsowej osłonie.
Na wyposażeniu znajdują się także moduły łączności bezprzewodowej Bluetooth oraz WLAN, kamera internetowa i nagrywarka DVD Super-Multi. Opcjonalnie komputery można wyposażyć w wewnętrzny moduł łączności bezprzewodowej GPRS/EDGE/HSDPA i odbiornik GPS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)