Nowe notebooki Packard Bell EasyNote NS

Nowe notebooki Packard Bell EasyNote NS
Źródło zdjęć: © Packard Bell

03.03.2011 11:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Packard Bell EasyNote NS to nowe notebooki, których głównymi zaletami mają być niewielkie gabaryty i waga, 14-calowy ekran, mocny procesor, wydajna karta graficzna i czas pracy na baterii wynoszący do 4 godzin

Najnowsze produkty Packard Bell z serii EasyNote NS wyposażone są w wysokiej klasy, 14-calowy ekran, umożliwiający wyświetlanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 1366x76. punktów. Pozostałe kluczowe komponenty serii EasyNote NS to procesory Intel Core drugiej generacji, karta graficzna Nvidia GeForce GT 520M lub GT 540M oraz dysk twardy o pojemności do 750 GB. Możemy także wybrać 3 lub 4 GB pamięci RAM oraz opcjonalnie napęd optyczny Blu-ray.

Obraz
© (fot. Packard Bell)

Do dyspozycji użytkownika są również 3 porty USB, w tym jeden zgodny z najnowszym standardem USB 3.0. Z internetem połączymy się za pomocą gniazda Ethernet lub bezprzewodowo poprzez wbudowany moduł Wi-Fi. Zaś do wymiany informacji z urządzeniami przenośnymi, takimi jak na przykład smartfony, posłuży technologia Bluetooth 3.0. Standardowo, notebook EasyNote NS wyposażony został także w kamerę i mikrofon.

Dzięki zastosowaniu technologii Nvidia Optimus, która odpowiada za automatyczne przełączanie się pomiędzy zintegrowanym z jednostką centralną GPU a dedykowaną kartą graficzną GeForce 500. najnowsze komputery Packard Bell EasyNote NS zapewniają dobrą wydajność i zadowalający czas pracy na baterii - do 4 godzin.

Obudowa laptopów EasyNote NS dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych - czerwonej, czarnej i białej. Producent zapewnia, że pracując z notebookiem na co dzień docenimy także szereg przycisków funkcyjnych, dzięki którym uzyskamy szybki dostęp do najczęściej wykorzystywanych aplikacji, w tym Packard Bell Social Networks. Uzupełnieniem powyższej konfiguracji jest dodawana za darmo pełna wersja pakietu graficznego Adobe Photoshop Elements 8 - narzędzia do obróbki i edycji zdjęć.

Notebooki Packard Bell EasyNote NS będą dostępne w sprzedaży w Polsce od kwietnia bieżącego roku. Przykładowe konfiguracje oraz sugerowane ceny brutto prezentujemy poniżej:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)