Nowe GeForce'y firmy Palit

Nowe GeForce'y firmy Palit
Źródło zdjęć: © Palit

29.03.2010 13:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Palit Microsystems zapowiada najszybszy na świecie procesor graficzny z serii GeForce GTX 400: GTX 480 i GTX 470. Uzbrojone w najnowsze technologie: DirectX 11 i nową architekturę Fermi, Geforce GTX 400 są całkowicie gotowe do obsługi nowej klasy gier z fizyczną interakcją

Seria Palit GeForce GTX 40. to GPU oparty o nowo zaprojektowaną architekturę Fermi i realizuje wszystkie sprzętowe funkcje DirectX 11, w tym Teselację i DirectCompute. Seria GTX 400 została zaprojektowana specjalnie do obsługi efektów nowej generacji takich jak ray tracing, a także oferuje rozwinięcie efektów NVIDIA 3D Vision o 3D Surround Vision.

Obraz
© (fot. Palit)

Silnik PolyMorph (Tesselacia 16) i silnik rastrowy 4 zawarty w serii GTX 400 tworzą efekty postaci i obiektów o realizmie zbliżonym do filmowego. Teselacja i mapowanie pomieszczeń to kluczowe techniki filmowe. Realizm geometri jest podstawowym elementem architektury Fermi. Dodatkowo w kartach graficznych GTX 480 i GTX 470 efekty PhysX są szybsze, a deweloperzy mogą efektywniej wykorzystać moc obliczeniową GPU. Palit już niebawem zamierza wypuścić na rynek zmodyfikowane wersje kart GTX 480 i GTX 470.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)