Nowe dmuchawy i odkurzacze Black&Decker do porządkowania jesiennego ogrodu

Nowe dmuchawy i odkurzacze Black&Decker do porządkowania jesiennego ogrodu

Nowe dmuchawy i odkurzacze Black&Decker do porządkowania jesiennego ogrodu
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
21.09.2012 14:58

Producent elektronarzędzi i akcesoriów, firma Black&Decker, przedstawia dwa produkty, które pomogą w porządkowaniu ogrodu. Odkurzacz GW2600 i dmuchawa GWC1800L usprawnią prace związane z porządkowaniem liści.

Odkurzacz ogrodowy GW260. posiada dwie funkcje - wydmuchu, która pozwala na zdmuchnięcie wszystkich liści w wybrane miejsce oraz funkcję rozdrabniania, dzięki której odkurzacz zasysając liście jednocześnie je rozdrabnia a odpady gromadzi w 35 litrowym worku. Producent zapewnia, że urządzenie umożliwia 10-krotną redukcję objętości odpadów.

Odkurzacz GW2600 wyposażony został w dwie wymienne tuby, które mają zapewniać optymalną wydajność obu trybów pracy (odkurzania - 210 km/godz. i wydmuchu 290 km/godz.). Jego waga to w zależności od założonej tuby: 4,1 kg (funkcja odkurzania) i 3 kg (funkcja wydmuchu). Urządzenie w trybie wydmuchu obsługiwane jest jedną ręką, co gwarantuje bardziej komfortową i swobodną pracę. Produkt wyposażono w pas naramienny, ułatwiający swobodne posługiwanie się narzędziem. Cena odkurzacza Black&Decker GW2600 to 469 zł z VAT.

Dmuchawa ogrodowa GWC1800L wyposażona w 18V akumulator Li-Ion jest urządzeniem przeznaczonym do zdmuchiwania liści w obrębie ogrodów, podjazdów i tarasów. Urządzenie waży zaledwie 1,6 kilograma, a wytwarzany podmuch ma prędkość 192 km/godz. Urządzenie posiada wbudowany drapak do usuwania przyklejonych liści czy odpadków oraz ogumowaną rękojeść i włącznik. Cena dmuchawy Black&Decker GWC1800L to 495 zł z VAT.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)