Nowa słuchawka Bluetooth od Nokii - lekka jak piórko

Nowa słuchawka Bluetooth od Nokii - lekka jak piórko
Źródło zdjęć: © nokia.com

25.10.2008 11:29, aktual.: 25.10.2008 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Nokia zaprezentowała nową stylową słuchawkę Bluetooth charakteryzującą się niewielką wagą i nowoczesnym wyglądem. Jest to najlżejsze urządzenie tego typu w ofercie Nokii...

Firma _ Nokia _ zaprezentowała nową stylową słuchawkę Bluetooth charakteryzującą się niewielką wagą i nowoczesnym wyglądem. Jest to najlżejsze urządzenie tego typu w ofercie _ Nokii _.

Nowa słuchawka _ Bluetooth BH-804 ma przyciągać wzrok oraz zapewnić wygodę podczas noszenia i komunikacji. Posiada lekką, elegancką obudowę wykonaną z aluminium, informującą o statusie pracy trzykolorową diodę LED oraz dwa przyciski służące do odbierania / kończenia rozmów i regulacji poziomu głośności. Jej waga wynosi zaledwie 7,2 g, wymiary 42 mm x 13,6 mm x 6 mm, a maksymalny zasięg działania to 10 metrów. Została wyposażona w technologię przetwarzania sygnału _ DSP _, dzięki czemu znajdując się nawet w głośnym otoczeniu usłyszymy rozmówcę i będziemy pewni że on usłyszy nas. Nowość Nokii wspiera profile _ Bluetooth _: _ HFP 1.5 _ ( Hands-Free Profile _ – zestaw głośnomówiący) oraz _ HSP 1.1 _ (_ Headset _ – słuchawka). Czas ładowania baterii wynosi jedną godzinę. Pozwala to na 4 godziny rozmów lub 150 godzin pracy w trybie czuwania. Słuchawka jest kompatybilna z ładowarką podróżną AC-6 i samochodową DC-6. Dodatkowo proces ładowanie baterii może odbywać się poprzez interfejs _ microUSB _.

Zestaw jest kompatybilny z telefonami wyposażonymi w technologię _ Bluetooth 2.0, 1.2 _ lub _ 1.1 _. Ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku, niestety producent nie podaje żadnych informacji odnośnie ceny.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)