Nowa oferta Cyfrowego Polsatu - więcej kanałów, nowe usługi i dekoder

Nowa oferta Cyfrowego Polsatu - więcej kanałów, nowe usługi i dekoder

Nowa oferta Cyfrowego Polsatu - więcej kanałów, nowe usługi i dekoder
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
22.11.2012 17:00, aktualizacja: 23.11.2012 08:27

Cyfrowy Polsat włącza 20 nowych kanałów, w tym 4 w jakości HD. Wprowadza nowe pakiety i promocje. Do oferty trafią też nowy sprzęt oraz usługi online.

Cyfrowy Polsat rozszerza swoją listę kanałów o 2. nowych pozycji od największych międzynarodowych i polskich nadawców. Wśród nich:

- BBC Entertainment, BBC Knowledge, BBC Lifestyle, BBC Cbeebies do nowego Pakietu Familijnego Max HD
- Viasat History, Viasat Explorer i Viasat Nature dostępne od Pakietu Familijnego HD
- Universal Channel, Scifi Universal i E! Entertainment Television do nowego Pakietu Familijnego Max HD
- MTV Rocks do nowego Pakietu Familijnego Max HD
- Da Vinci Learning do nowego Pakietu Familijnego Max HD
- Filmbox Action do dodatkowego Pakietu Film HD
- Sundance i Sundance HD do dodatkowego Pakietu Film HD
- Polsat Film HD do dodatkowego Pakietu Film HD
- Polsat Food do Pakietu Mini HD
- Redlight HD do Pakietu Rozrywka HD
- Hustler HD do Pakietu Rozrywka HD
- CBS Action

Najnowsza oferta umożliwia Abonentom Cyfrowego Polsatu skorzystanie z nowych usług ipla i HBO GO. Dostępny jest również pakiet powtórek popularnych programów tzw. Catch-up TV. Widzowie mogą korzystać ze zbioru ponad 1. 800 materiałów z 26 kanałów (w tym Polsat, Disney, BBC, Fox, National Geographic i MTV).

W ofercie telewizji online znalazł się pakiet FilmBox Live - pakiet 8 kanałów telewizyjnych, biblioteka VoD polskich i zagranicznych filmów, programów dokumentalnych oraz nagrań pojedynków najpopularniejszych sportów walki. Wszystkie powyższe usługi można znaleźć na stronie cyfrowypolsat.pl w nowej sekcji "Rozrywka Online".

W ramach oferty łączonej abonenci usługi telewizyjnej, którzy zdecydują się na zakup Internetu Cyfrowego Polsatu oraz klienci wybierający dwie usługi operatora otrzymają dodatkowy pakiet danych w cenie telewizji - nawet do 5 GB miesięcznie, także w ramach usługi LTE do 15. Mb/s.

Do oferty operatora trafił też nowy dekoder - HD 6000. który oprócz odbioru telewizji HD, umożliwia także dostęp do telewizji ipla po podłączeniu do internetu, pozwala na tworzenie list ulubionych kanałów, umożliwia nagrywanie i pauzowanie programów (przy skorzystaniu z dysku zewnętrznego). HD 6000 posiada też nowy wyświetlacz i „blokadę rodzicielską”, dzięki której rodzice mogą decydować o tym, co oglądają ich dzieci. Dekoder wyposażony jest w wyjście HDMI. HD 6000 jest dostępny w zestawie z dyskiem o pojemności 320 GB.

Wkrótce operator planuje wprowadzić kolejne produktowe nowości do swojej oferty: laptop Acer Aspire E1-571. tablet Fergusson S3 DVB-T, tablet Manta MID9701.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)