Nowa nawigacja dla motocyklistów - TomTom Urban Rider

Nowa nawigacja dla motocyklistów - TomTom Urban Rider

Nowa nawigacja dla motocyklistów - TomTom Urban Rider
Źródło zdjęć: © TomTom
27.04.2010 12:08

Nowy model nawigacji dla motocyklistów wyposażony jest w intuicyjny ekran, który może być bez kłopotu obsługiwany w rękawiczkach, oraz niezwykle prosty w obsłudze interfejs. Ponadto TomTom Urban Rider został wyposażony w - znane z wcześniejszych modeli TomTom - technologie Asystenta Pasa Ruchu oraz IQ Routes

Z myślą o uproszczeniu nawigacji TomTom Urban Rider został wyposażony w menu zawierające jedynie dwa podstawowe przyciski –. Nawiguj i Przeglądaj Mapę. Uproszczone menu, w połączeniu z dużymi, czytelnymi ikonami i możliwością obsługi nawigacji w rękawiczkach, pozwoli na niezwykle łatwe nawigowanie wszystkim miłośnikom motocykli.

W bezpiecznej i bezkolizyjnej jeździe pomoże Asystent Pasa Ruchu. Nowy TomTom Urban Rider zapewnia realistyczny widok 3. na skomplikowanych skrzyżowaniach, dzięki czemu motocykliści mogą być pewni, że zawsze na czas znajdą się na odpowiednim pasie ruchu.

Obraz
© (fot. TomTom)

Dla szybszego i inteligentnego wyznaczania trasy, nawigacja TomTom Urban Rider została wyposażona także w technologię IQ Routes. Ta innowacyjna technologia TomTom wyznacza najszybszą możliwą trasę w zależności od dnia i godziny, bazując na danych otrzymanych anonimowo od milionów użytkowników nawigacji TomTom.

Aby zapewnić motocyklistom najbardziej aktualne mapy, nawigacja TomTom Urban Rider została także wyposażona w technologię Map Share, która umożliwia wprowadzanie poprawek do map bezpośrednio na urządzeniu nawigacyjnym, a także dzielenie się nimi i bezpłatne korzystanie z tysięcy poprawek wprowadzanych codziennie przez społeczność użytkowników nawigacji TomTom.

Dla doświadczonych motocyklistów TomTom przygotował nawigację TomTom Rider Pro. Rozbudowany model nawigacji został wyposażony w słuchawki Bluetooth. Technologia Bluetooth umożliwia także prowadzenie rozmów telefonicznych w czasie jazdy.

TomTom Urban Rider będzie dostępny w Polsce pod koniec maja 2010. Nie jest jeszcze znana sugerowana cena detaliczna nawigacji.

Podstawowe informacje techniczne o TomTom Urban Rider i Urban Rider Pro:
• Uproszczone menu
• Możliwość obsługi ekranowego menu w motocyklowych rękawiczkach
• Asystent Pasa Ruchu
• Technologia IQ Routes
•. Technologia Map Share

Akcesoria:
• Specjalny uchwyt do mocowania na kierownicy motocykla
Mini-ładowarka USB do ładowania nawigacji w domu
• Zestaw słuchawkowy z Bluetooth (tylko w nawigacji TomTom Rider Pro)

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)