Nowa, mobilna wersja Panoramy Firm

Nowa, mobilna wersja Panoramy Firm
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

21.03.2013 11:12, aktual.: 21.03.2013 12:32

Nowa aplikacja mobilna Panorama Firm, pozwala na lokalizowanie bezpośrednio na mapie miejsc, produktów oraz usług. Aplikacja jest również zintegrowana z serwisem Facebook, co oznacza, że można zobaczyć na mapie, gdzie ostatnio "meldowali się" nasi znajomi.

Jak korzystać z aplikacji?

W jednym polu wyszukiwania wpisujemy swoje zapytanie, np. restauracja, hotel, fryzjer czy hipermarket (w trakcie wpisywania aplikacja pokazuje podpowiedzi, ułatwiające nawigację). Aplikacja rozpocznie wyszukiwanie w pobliżu, bazując na geolokalizacji użytkownika i wyświetli jak najbardziej trafne wyniki. Przybliżając, oddalając lub przesuwając mapę można zaktualizować wyniki bez konieczności ponownego wpisywania zapytania. Korzystając z opcji Zmień zasięg, można rozszerzyć obszar wyszukiwania do całego miasta (np. Warszawy) lub do całej Polski. Aplikacja automatycznie oddali lub przybliży mapę, wyświetlając odpowiednie wyniki.

Panorama Firm 2.0. po raz pierwszy jest dostępna także na iPada. Działa na systemie Android 2.2 (lub nowszym) oraz iOS 4.3. (lub nowszym).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)